™ale_tussenr°nde O BILJARTVRIENDEN SN\ A^ Binnenkort begint het biljartseizoen weer. Maar eerst nog de gebruikelijke aktiviteiten zoals voetballen tegen de veteranen en de uitwisseling met de Invaliden Sportbond in Venray Afgelopen dinsdagavond was het dan zover. In grote getalen kwa men de leden van de Invaliden Sportbond naar Bèr van Dijk om aan dit door Chris Bots oorspronkelijk opgezette toernooi deel te nemen. De leden van S.N.A. waren er ook en zetten zich met veel verve in om het eenieder naar de zin te maken. Vooral Harry Lenssen, de wedstrijdleider, is altijd erg druk met de uitslagen e.d. Deze avond was opnieuw een groot sukses. In een vaste volgorde werden de spelen afgewerkt zoals Dart, Sjoelen, Barakken en Golf. Het bijzondere van zo'n avond is, dat tijdens een dergelijk toernooi de verschillen tussen invaliden en niet- invaliden volledig verdwijnen. Iedereen speelt met iedereen, de kompetitie is groot, iedereen is gelijk en onze veelvuldige vooroordelen blijken opnieuw ongegrond. Een dergelijk toernooi is een heel bijzondere belevenis en stemt tot nadenken. Al met al, het was buitengewoon gezellig, goed verzorgd door Paula en Bèr en deze traditie zal zich nog vele jaren voortzet ten o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maandag 10 juni, finale-avond van de tussenronde. De 16 beste bowlers van deze tussenronde van de maandag en de dinsdag stre den in een knock-down finale om het kampioenschap van de tus senronde. Na de loting konden de eerste 8 paren aan de slag. Per wedstrijd werden 2 games gespeeld (incl. hc)De spanning in de directe tweestrijd was te snijden. In de 2e serie van de le ronde, groot vuurwerk. Huub Pelzer bowlde een schitterende game van 258. Deze game was goed voor een nieuw baanrecord op baan 4, en Huub plaatste zich natuurlijk voor de volgende ron de. De 16 winnaars gingen naar de 2e ronde. Nadat de score was opgemaakt, bleek dat de volgende personen zich geplaatst hadden bij de laatste 8 (de wedstrijden van de 3e ronde staan gelijk aangegeven) Heine BOWLING BOND VENRAY 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11