i-1-1-?LXZN9_ Met 9 leden vertrokken we zondag 9 juni naar Posterholt. De weersomstandigheden waren bepaald niet te best. Maar te Posterholt aangekomen, werd het op een enkele bui na beter. De wedstrijd was ingedeeld over 5 manches met eventueel een finale. Bij elke manch werd er fel gestreden om de punten. En de inzet van onze leden was uitstekend. Zo wist Jurgen Heitling na 5 manches en een beslissings rit, zich te plaatsen voor de finale. Waar in hij een mooie 3de plaats wist te bemachtigen. Bij de 9 jarige was Stijn Bus deze middag in uitstekende vorm. Hij pakte na 5 manches een zeer verdiende 3de plaats. Caroline Reijnolds liet bij de 10 jarige Powder Puffs zien, dat haar tegenstanders het deze middag niet gemakkelijk zouden heb ben. Wat ze ook bewees, zij eindigde met 12 punten op de 3de plaats. Bij de 11 jarige ging voor ons de strijd tussen Mark v/d. Wildt en Sander Groenen. Al kwamen ze beide niet op het podium, de inzet was er niet minder om, uit eindelijk eindigde ze met een gelijk aantal pun ten. Jan Willem Reuling trof het deze middag bepaald niet. Hij zat in een sterke groep, ondanks dat hij bij enkele pogingen probeerde vanaf start voorin te komen. Maar op 30 juni wil hij het toch nog eens proberen. Net zoals Jan-Hein Loonen en Harold Michiels Ze zijn beide belust op revanch. Want het ging hun deze middag niet naar wens. Beter ging het met hun leeftijdgenooten René Kivits. Vanaf de le manch liet hij zijn tegenstanders al zien, dat ze het met hem erg moeilijk zouden krijgen. Dat bewees hij ook in de finale, waar in hij rechtstreeks naar een 1q plaats reed. Prijswinnaars Proficiat! o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-ooo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL-NIEUWS Tijdens het concours in Well, dat werd georganiseerd door de L.R.V. Bergen, behaalde het viertal een fraaie 2e prijs. Bij het dressuur kwam niemand in de prijzen. Ondanks een valpartij behaalde Theo Verstegen met Uruselie een 8e prijs met het springen klasse B. Alle proficiat en tot 23 juni in Sevenum waar we hopelijk beter weer hebben. -o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-oo-o-oo-o-oo-o-o-oo-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8