SPORTVERENIGING „OOSTRU O BEDANKT Het deed me goed zoveel mensen weer, in prima stemming, aan het werk te zien als voorbereiding op de Sacramentsprocessie. Donderdagavond al stonden de banken op Trans Cedron vriendelij uitnodigend klaar voor een grote bijeenkomst om de Openlucht mis mee te vieren. Mensen schonken spontaan geweldig veel bloe men voor de versiering langs de processieroute en om te strooi en. De trouwe versierders hadden alles weer keurig opgesteld en versierd. Een grote groep kinderen van kleuterschool en la gere school hadden zich dit jaar opgegeven om op de processie route bloemen te strooien of op een andere manier deel te nemen aan processie en Eucharistieviering. Harmonie en zangkoor vonden het weer een vanzelfsprekende zaak om dit eeuwenoude, maar nog altijd even betekenisvolle parochie- gebeuren met muziek en zang op te luisteren. Verder een goede opkomst voor de Eucharistieviering om 10.00 uurhet had dit jaar zo'n mooie Sacramentsprocessie kunnen worden maar alles viel in het water door het water. Ook jammer voor alle tijd en zorg, die velen eraan besteed heb ben maar ik hoop, dat zij de moed niet opgeven en het volgend jaar zich weer spontaan en met veel ijver zullen inzetten voor de Sacramentsprocessie en laten we hopen, dat zich dan ook een stralende zon laat zien. Allen, die op de een of andere manier zich voor de Sacraments processie ingezet hebben, heel hartelijk dank en de volgende keer meer voldoening van Uw inzet en werk. Uw pastoor. 0_0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S V0_L_AFDELING_ JEUGDVOETBAL - Alle leiders wordt verzocht om de spelerspasjes in te leveren, voor of tijdens de maandelijkse vergadering van donderdag 13 juni a.s. - Voorts het verzoek, aan de leiders van BI, Dl, en El, om de spelers-bijdrage aan het Polio-Toernooi, af te dragen. De Penningmeester. -O-o-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-Oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O 5

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5