NOBEL-NIEUWS Zoals U elders in dit blad kunt lezen, hebben onze veteranen uit de glorietijd '46-'53 op woensdag 15 mei ons ere-lid Wim Volle- berg te paard met koets naar de kerk en het parochiehuis ge bracht, tijdens zijn 50-jarig huwelijksfeest. Eigenlijk moesten deze veteranen meer onder elkaar komen, b.v. tijdens het jaarlijkse veteranenconcours dat in het najaar wordt gehouden Paarden en materiaal kunnen zij van de leden krijgen, zodat zij kunnen laten zien dat zij hun (rij) kunsten nog niet verleerd zijn. Want het is toch te gek dat onze enige echte veteraan, die overi gens al diverse malen kampioen is geworden, naar Oirlo moet gaan oefenen om met het afdelingsdressuur mee te doen. Teng, Sjeng, Hans, Jan, Wim, Harrie, Ton, Boy en anderen, denk er eens goed over na, supporters zullen aanwezig zijn. Op Hemelvaartdag scheen voor ons letterlijk en figuurlijk de zon tijdens het concours in Vierlingsbeek. Met een totaal ongeoefend 4-tal werden we fraai 2e ofschoon de overwinning voor het oprapen lag. Bij de best paraderende afdeling was het weer Nobel die de beker af kon halen, met de vermelding dat we als vaandelstok een bezemsteel hebben moeten "lenen" bij de damestoiletten. Tevens werd: Renate Peeters 3e ind.dres. B2 Martien Custers 4e ind.dres. B2 Theo Verstegen 5e ind.dres. Ml en 5e spr.kl. B Commandant, ruiters en amazones van harte proficiat met deze zeer fraaie resultaten. Zondag 19 mei namen we deel aan het 50-jarig jubileumconcours in Ysselsteyn Met dezelfde 4-tal samenstelling als in Vierlingsbeek werden we fraai 3e, want de concurrentie was behoorlijk groter als in Vierlingsbeek Theo Verstegen behaalde een magnifieke gedeelde le prijs met Urusulie van de 136 deelnemers aan het springen B. Proficiat Theo De vorm begint te stijgen en de prestaties langzaam op gang te komen, iets wat een grote stimulans betekent om te blijven oefe nen. Of dit alles uitkomt kunt U in het vervolg lezen, want No bel houdt U graag op de hoogte. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 18

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 18