bij Sinterklaasoptocht; rondgang huis aan huis voor Sinter klaasattentie voor de kinderen bij gelegenheid van de intocht en kerstpakketten voor langdurig zieken en ouderen vanaf 80 jaar; maandelijkse openbare vergadering. - penningmeester bracht verslag uit van (gezonde) financiële po sitie van Werkcomité. - aandacht wordt besteed aan stand van zaken rond premiewoning- bouw op Kerkdorpen. Voor de kerkdorpen is contingent van 32 woningen beschikbaar, gebaseerd op ingeschreven woningzoeken den. In Oostrum zullen 4 premiewoningen gebouwd gaan worden, waarvan 2 premie A en 2 premie B. Was aanvankelijk nog vraag naar één aspirant-koper voor een premie A-woning; inmiddels is hierin voorzien. Tevens hebben zich naar aanleiding van op roep in Oostrum's Weekblad nog 2 gegadigden gemeld. Wij zullen deze namen doorgeven aan Gemeente. Wij zullen t.z.t. de moge lijkheden bezien of aanvankelijk toegewezen aantal van 4 nog met 2 kan worden uitgebreid. Wij zullen ons beroepen, voorzo ver van toepassing, op ruimte binnen contingent Kerkdorpen door afmeldingen elders. - VVV blijft zeer geïnteresseerd in aktiviteite^i op de dorpen. Men stelt prijs op doorgeven van aktiviteiten buiten vereni gingsverband. In dat verband wordt voorgesteld om VW in te schrijven als abonné van Oostrum's Weekblad. - in kader van vrijwilligerswerk en werk met behoud van uitke ring is onzerzijds "Trans Cedron" voorgedragen. Regelmatig moeten hier de nodige bouwkundige voorzieningen e.d. getroffen worden. - vernomen werd dat wellicht in een aantal dorpen, waaronder Oostrum, vanuit een verkoopwagen bloemen, groenten en fruit te koop worden aangeboden. Het gezamenlijk dorpsradenoverleg is tegen. Wij moeten er rekening meehouden dat ondanks dit "tegen" dit plan zal doorgaan. - volgende vergadering maandag 13 mei in Café Vermeulen; op ver zoek is vergaderdatum een dag vervroegd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VANUIT_DE_sCHOOL Bij de overgang naar de basisschool per 1 augustus 1985 zal er één directeur komen voor de huidige lagere school en kleuter school Noch de heer H. Pluk, noch Mevr. M. Cuypers-Verbeeten wensten hiervoor in aanmerking te komen. 2

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2