00STRUM_2_-_ST0RMV0GELS_4j___3_=_l Afgelopen zondag is Oostrum 2 er in geslaagd haar punten thuis te houden en wel tegen Stormvogels 4. Oostrum begon zoals eigenlijk de hele wedstrijd met het betere van het spel, zodat de tegenstander helemaal op eigen helft teruggetrokken bleef. Weer was het hetzelfde als bijna iedere wedstrijd het probleem was, namelijk doelpunten maken en na onge veer 30 min. spelen was het Stormvogels dat 0-1 aantekende, door niet goed opletten in eigen achterhoede. Maar door mentaal iets sterker te zijn geworden de laatste wedstrijden, werd het net voor rust 1-1 door een doelpunt van Ad Verhagen. Na de thee meende onze gasten uit Siebengewald het met schoppen en praten tegen de scheidsrechter die overigens goed leide doel punten te kunnen maken en was het Oostrum dat voetbalde. Na ongeveer een kwarteir spelen was het Twan Wilmsen die alleen doorging maar binnen de 16 meter lijn gepakt werd. Strafschop. Het was Martien Verstegen die hem goed verzilverde na de doel man nog een kans gegeven te hebben, 2-1. Nu was het nog een kwestie van tijd voor het derde doelpunt zou vallen en Oostrum voetbalde ook beheerst en rustig de bal rond. Na een half uur was het weer Martien Verstegen die 3-1 maakte na een goede solo-actie en waren de punten binnen. De laatste twee wedstrijden zullen deze week gespeeld worden en we hopen er nog 4 punten uit te halen, zodat we toch nog eindi gen als een goede middenmooterTot kijk! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_4_-_WITTENH0RST 91-2 Open voetbal was het beeld van deze wedstrijd en dat leverde voor rust dan ook vele mogelijkheden voor beide doelen op. Dat de ruststand 0-0 was mag dan ook een wonder heten. De beste mogelijkheid voor Wittenhorst was na ongeveer 25 min.maar Jan Peeters wist de bal in een reflex met zijn rechterbeen uit het doel te werken. Aan de andere kant even voor rust een schot van John Wilmsen tegen de paal. Na rust een beter voetballend Oostrum en na een tiental minuten kopte Bert Linders keihard in na een voorzet op maat van Wiel Bovend'eert. Bert, meteen met zijn inmiddels bekende vingertje omhoog, mocht terecht blij zijn want het was een aanval uit het boekje De toeschouwers gingen er nu eens echt voor zitten, want er werd meer verwacht. Maar na zo'n twintig minuten nam Wittenhorst de wedstrijd weer over en in de eerste de beste aanval lag de ge- 21

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 21