Echter niet alleen het muzikale gedeelte van dit concours was verheugend, zeker ook de belangstelling, die velen in het afge lopen weekend door hun aanwezigheid en aandacht hebben getoond. Van onze vereniging werd aan dit solistenconcours deelgenomen door een aantal leden, waarbij de volgende resultaten werden behaald: het trio Joof Teewen/Aloys Martens/Frank v.d. Venne behaalde op trombone een eerste prijs met 48^ pntHeidi Achten behaalde op cornet een eerste prijs met 50 pnt.; het trio Heidi Achten/ Anita Reijnders/Anuschka Joosten behaalde een eerste prijs met 49 pnt.; Anita Reijnders behaalde op cornet een eerste prijs met 48 pnt.; het kwartet Geert Volleberg/Herman Verheijen/ Sraar Kessels/Jos van Osch behaalde op saxofoon een eerste prijs met 50è pnt. en tenslotte behaalde Math Knelissen op bas een eerste prijs met 52j pnt. Bijzonder fraaie resultaten, waarmee we onze deelnemers ook vanaf deze plaats graag proficiat willen wensen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o V00RK0MEN_IS_BETER_DAN_GENEZEN EN OOK NOG GOEDKOPER Het is een feit van algemene bekendheid, dat de kriminaliteit toeneemt. Om ons tot de inbraken te beperken: 30 jaar geleden werden bij de politie in geheel Nederland 5000 inbraken gemeld. In 1983 waren dit er 300.000. De vraag die gesteld kan worden is: "Is het voor de inbreker thans gemakkelijker werken dan vroeger?" Hoogstwaarschijnlijk wel, waarbij echter moet worden aangetekend, dat er vroeger veel minder objekten waren, waar iets te halen viel en de woningen bovendien over het algemeen moeilijker waren binnen te komen dan tegenwoordig. Bijna ieder een heeft thans wel iets in huis dat de moeite van het stelen waard is. Portables, cassetterecorders, kleurentelevisies zijn gemeengoed geworden, terwijl video's ook al geen luxe meer zijn. De moderne open bouw zorgt ervoor, dat deze apparatuur en uiteraard ook veel andere zaken min of meer zo voor het grijpen liggen. Met een eenvoudige schroevendraaier of een simpel breek ijzer kan men veelal eenvoudig ongenood binnenkomen. Het gevolg van dit alles is, dat er veel meer "amateurs" dan vroeger op pad zijn. Hoogstens 10% van de inbraken worden gepleegd door wat men professionals zou kunnen noemen. Kunt U zich tegen deze risiko's verweren? Zeker is dat mogelijk, alhoewel U zich dient 2 gemeentepolitie venray

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2