c. Deelname staat open voor elk seniorlid van de tennis vereniging Oostrum. d. De pyramide is een rangschikking van spelers/speelsters waarbij met inachtname van bepaalde regels, de leden elkaar kunnen uitdagen, een wedstrijd te spelen. e. De pyramide valt onder het toezicht van de toernooicom- missie f. Er worden uitsluitend enkelspelen gespeeld. g. De "dames en de heren die kunnen, worden zoveel mogelijk verzocht overdag te spelen. II. Uitdagen: a. De duur van de periode zal nader bekend worden gemaakt. b. Uitdagen mag je eenieder, die op het moment van uitda gen boven je staat binnen het aantal plaatsen dat het nummer van de RIJ waarin je naam staat aangeeft. c. Uitzondering hierop zijn de eerste 6 geplaatsten (rij 0 t/m 2). Deze mogen elkaar naar willekeur uitdagen. d. De uitdaging mag telefonisch geschieden. e. Je mag niet tweemaal achtereen tegen dezelfde tegen stander spelen. f. Word je door iemand uitgedaagd en je hebt op dat moment geen wedstrijd gereserveerd op het bord, dan moet de wedstrijd binnen 14 dagen na het moment van uitdagen worden gespeeld. g. We rekenen op ieders sportieve plicht de uitdaging aan te nemen binnen de gestelde termijn. Bij onvoldoende medewerking van de uitgedaagde moet de uitdager de toer nooicommissie inschakelen, zodat die passende maatrege len kan nemen. III. Reserveren a. Indien 2 spelers/speelsters besloten hebben tot spelen, dan moet de baan worden gereserveerd door inschrijving op het reserveringsblad. b. Er mag alleen op baan I voor de pyramide worden ge speeld c. Reserveren kan men gelijktijdig maar één wedstrijd. Eerst nadat een wedstrijd gespeeld is, mag men de vol gende wedstrijd reserveren. IV. Spelen: a. De wedstrijden dienen per half uur te worden begonnen (dus niet 10.15 uur). b. Er wordt één vol uur gespeeld, met in overleg eventueel 5 minuten inspelen. c. Er worden 2 sets gespeeld. 12

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12