Zaterdag PAASZATERDAG 20.00 uur Sjang Joosten Overleden ouders Achten-Verdijk (Gemengd Koor) MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur Bart Camps, Joris Rutten, Eduard Camps, Jules Janssen Zondag 08.30 uur Erwin Achten, André Linders, Jos Wilms, Marco Arts 10.00 uur Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Gebr. Pluk Donderdag: 15.00 uur Esther Litjens, Noortje van Goch, Inge Kreutz, Anita van Limbeek 19.00 uur Pieter Rijs, Bram Joosten, Jacco Camps, Ralf Bus Goede Vrijdag 14.30 uur Erwin Achten, André Linders, Marco Arts 19.00 uur Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Erwin Achten, Bart Camps VASTENACTIE In het Oostrum's Weekblad van deze week treft U een enveloppe aan voor Uw bijdrage aan de Vastenactie en zoals U kunt lezen wordt Uw bijdrage volledig bestemd voor het werk van onze Oostrumse missionarissen: Zuster Truus Lemmens en Broeder Frits Basten. En dan weten we dat Uw geldelijke bijdrage bijzonder goed besteed wordt en dat er dan ook helemaal niets aan de strijdstok blijft hangen, zij krijgen het persoonlijk in han den. Leden van onze Carnavalsvereniging komen zaterdagmiddag (30 maart) de enveloppe bij U thuis ophalen. Moge Uw bijdrage - Uw vastenoffer - ook dit jaar weer een royale uitdrukking zijn van Uw dankbaarheid tegenover God, dat U het nog zo goed hebt, vergeleken met die arme stakkers van Zuster Lemmens en Broeder Basten en tegelijk een van harte meeleven met onze dorpsgeno ten in de missie. De nood is daar groot; laat hen in Godsnaam niet in de kou staan; verplaatst U zich even heel diep in hun situatie dan geeft U ongetwijfeld zonder pijn. Mocht U het en velopje kwijt zijn, de leden van onze Carnavalsvereniging heb ben reserve-envelopjes bij zich. Mochten zij U niet thuis treffen, dan kunt U Uw bijdrage altijd nog in de brievenbus van de pastorie deponeren. Leden van de Carnavalsvereniging, van harte dank dat jullie je ook dit jaar weer voor deze gewel dige goede actie inzetten. 8

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8