SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 16 bij zo'n uitval onze verdediging de bal een keer te veel liet stuiten waarvan zo'n lange aanvaller kon profiteren en de stand gelijk trok. 1-1. Na de rust vervlakte de partij omdat Leunen geen vuist kon ma ken en omdat Oostrum iedere keer weer in de buitenspelval trap te die Leunen voor hen had openstaan. Ook in deze wedstrijd zat het venijn weer in het staartje om dat Oostrum 5 minuten voor tijd een vrije trap mocht nemen op 9 meter vanaf de doellijn, maar het schot van René strandde in de muur, en de terugspringende bal werd door Sjaak Linskens over gepunterd. Hierna kreeg ook Leunen nog een kans maar het schot werd door Henk van de doellijn gehaald zodat we konden gaan douchen met een terechte 1-1 stand. Na de wedstrijd hedden we nog een koperen huwelijk te vieren in de Hatendonkstraat en hierbij hebben wij een Vrij-fde Front opgericht met als doelstelling alle wantoestanden in ons S.V.O. te bestrijden door ze te verdrinken. Overigens ben ik van me ning dat de kennis van het bedrag - het gedrag van het bestuur verzacht - tegenover het gelag. Drs. G. Vijfje. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O S.V.OOSTRUM AFD. TENNIS. Aan onze leden, Na de bestuursverkiezing op de laatst gehouden algemene leden vergadering, is de samenstelling van het bestuur als volgt: G. Martens, voorzitter H. Surminskisecretaris J. Raedtspenningmeester R. Cremerstournooiencommissie H. Bruysten, H. Camps J. Manders G. Wilms, jeugdcommissie R. Zeelen, Nieuw adres secretariaat na 1 mei 1985: H. Surminski Gildestraat 6 5807 BH Oostrum tel. 86366

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 16