weest doch zondag leek het of niets lukte en iedereen stond te kijken wat er gebeurde in de toch harde wedstrijd, waarin de scheidsrechter niet al te goed oplette. Een paar minuten voor rust was het een Ysselsteyn-aanvaller die de bal ruw veroverde en 3-0 maakte. Hier had de scheidsrechter zeker iets moeten doen, maar het fluitsignaal bleef helaas uit. Na de rust ging het iets beter, maar een beetje voetbal was niet mogelijk en was het de goedspelende Pieter Verhagen die een nog grotere achterstand voorkwam. Na deze wedstrijd heeft iedereen toch wat geleerd, en wel hoe het zeker niet moet. Volgende week proberen we het weer opnieuw en zullen we te gast zijn in Lottum. Tot dan'. 14e GRAP. LEUNEN 7 - OOSTRUM 5 Eindelijk is het er dan toch van gekomen, na verschillende keren te zijn afgelast hebben we nu dan alvast een keer tegen Leunen kunnen voetballen. En zoals de uitslag laat zien, niet onverdienstelijk, en zeker niet voor Gradje Vollenberg want die scoorde het doelpunt. Gezien de uitslagen en de stand op de ranglijst leek het geen gemakkelijke opgave te worden voor ons vijfde, maar toch was het Oostrum dat het beste uit de startblokken kwam en voordat Leunen warm gedraaid was, was het de nu al reeds in topvorm verkerende Hatendonkstraat dat voor de eerste koude douche zorgde.(de tweede kregen zij, en dat is niet zo erg, maar ook wij na de wedstrijd). Bij dit doelpunt moeten 3 namen genoemd worden van spelers uit de Hatendonkstraaten wel Henk Claessen hij was het die op links doorbrak en de voorzet gaf, de tweede is Hans Langen- huizen, want omdat hij er niet was stond de derde nl. Gradje Vollenberg in de voorste linie en die laatste was het die was meegekomen en op het juiste moment zijn bewaker en de laatste man op pure snelheid voorbij stormde en keihard laag onhoud baar inknalde. Even nog een korte samenvatting; Henk zette voor en Gradje maakte het af. Ook na dit doelpunt bleven de betere kansen voor ons, maar een doelpunt gescoord uit een vrije trap door René van Lieshout werd afgekeurd omdat Ton Kessels tegen de Leunse goalie geduwd werd. (door een Leunse speler!). Na een half uur spelen werd Leunen steeds sterker en zag voor al kansen liggen bij verre trappen naar voren waarbij onze verdediging meestal op moest letten en vooral op moest kijken tegen de Leunse aanvallersEnkele keren wist Wil Coopmans er ger te voorkomen, maar toch moest hij een keer wijken toen hij 15

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 15