6 over het een en ander van kerk- en parochiegebeurendat U min der goed vond of het liever anders zag. Ook kunt U Uw wensen en voorstellen enz. op tafel brengen voor de toekomst. De pa rochievergadering is daar de juiste plaats voor. Bovendien zal er ook nog het filmpje afgedraaid worden van de inzegening van het nieuwe Mariabeeld op ons dorpsplein. Harry Claessens, die dit filmpje indertijd gemaakt heeft, ligt jammergenoeg nog steeds in het Radboud-ziekenhuis maar hij zal ervoor zorgen, dat één van zijn kinderen die avond aanwezig is om het filmpje af te draaien. Wij wensen vanaf deze plaats Harry Claessens een voorspoedige, goede beterschap toe. Uw pastoor. 21 maart 26 maart maart maart 28 maart 28 maart 31 maart Begin april 4 april 6 april 8 april 9 april 9 april 9 april 11 april 11 april 13 en 14 april 14 april 15 april 16 april 16 april 17 april 18 april 29 april 2 mei 4 mei 5 mei 7 mei 9 mei Vereniging voor ouderen "Activiteiten". Lezing Moermanndieet L.V.B. - O.V.B. Dropping O.J.C. Iduna. Jaarlijks uitstapje L.V.B. Vereniging voor ouderen "Activiteiten". Parochievergadering Harmonie, solistenconcours tamboers. Hypnotiseur, O.J.C. Iduna. Bestuursvergadering S.V.O. afdvoetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, koffieconcert in het gemeenschapshuis. Vergadering werkcomité. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Kindermiddag, O.V.B. Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. Harmonie, solistenconcours van de federatie. Open wedstrijd F.C.C. Flying Jumpers Oostrum. Harmonie, algemene ledenvergadering. Uitstapje O.V.B. Interne vergadering oudervereniging 20.30 uur. Jaarvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Ledenvergadering O.O.Z.O. Uitleg demonstraties over ritm. bewegen, O.V.B Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Eerste Communie. Interne vergadering oudervereniging 20.30 uur. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. AGENDA:

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6