SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 12e G.R.A.P OOSTRUM_5_-_YSSELSTEYN_6£__0-4_(0-2) Na de 11e G.R.A.P. die geschreven was door mijn voorgangster, nu weer een voetbalverslag van mijzelf. En wel de tweede wedstrijd tegen koploper Ysselsteyn 6, die voor ons evenals de eerste wed strijd verloren ging. Normaal gesproken is het 5e elftal een van de weinige teams dat spelers genoeg heeft en daarom worden onze spelers rijkelijk verdeeld over de andere elftallen, maar als dan te elver uren zich iemand afmeld, een ander helemaal niet komt en weer een ander net op tijd komt voor de tweede helft is het zelfs voor Oostrum 5 moeilijk om een elftal te vormen. Voor de elfde man hadden we wel de hulp van Griendtsveen nodig want omdat ze daar het veld afkeurde was Oostrum 3 vrij zodat wij een beroep deden op Pieter Verhaeg om weer een keertje ons doel te verdedigen. Onze 12e man kwam wat later omdat wij hem gezegd hadden dat de wedstrijd om 11 uur begon. Dit omdat wij onze laatste wedstrijd vooral door zijn toedoen gelijk gespeeld hadden (0-0). In de eerste helft was Ysselsteyn wel sterker, maar Oostrum bleef aardig mee voetballen en met een 0-1 achterstand was het Henk Claessens die de gelijkmaker op zijn schoen had, maar de bal rolde net naast. Onze tegenstander wist echter nog een keer te scoren, zodat we met een 0-2 achterstand gingen rusten. Even na rust kon Oostrum met de allerlaatste reserves nog een vuist maken en de kans was weer voor Henk, maar deze keer schoot hij over (de volgende wedstrijd begint voor hem dus ook 1 uur later). Hierna kon Oostrum alle zeilen bijzetten om de stormloop van Ysselsteyn te keren, maar helaas waaide de bal er nog 2 keer doorheen. Verder hebben we deze helft Jan Custers nog moeten grijpen, omdat deze na een klap in zijn nek als een kerst- of paaskonijn over het veld dwaalde, maar gelukkig konden we hem nog vangen voordat hij het bos bereikt had waar we hem niet zo vlug meer terug gevonden hadden. Blijft er nog over te schrijven dat wij geluk hadden, omdat Ysselsteyn pech had en als aller laatste, we hebben verloren omdat Ysselsteyn gewonnen heeft. Overigens ben ik van mening dat we toch een beetje gewonnen heb ben, omdat Oostrum 4 gewonnen heeft. DrsG. Vijfje. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S1V.00STRUMi_AFD1_K0RFBAL 16 en 17 Maart aanstaande begint de 2e helft van de veldcompeti- tie. De teams zijn als volgt samengesteld: 12

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12