OOSTRUM.1_-_E1E1V._l£_ 2-1(0-1) In een bijzonder slechte wedstrijd (de spelers pasten zich moei teloos aan aan het bedroevende niveau van de scheidsrechter) wist Oostrum een verdiende overwinning op Evertsoord te behalen. De eerste helft leverde een licht overwicht op voor de thuis club, maar het Evertsoord dat de score (op slag van rust) open de uit een dubieuze gronden toegekende strafschop. Na de rust deed Oostrum er alles (behalve voetballen) aan om de onverdiende achterstand ongedaan te maken. Dit lukte in de 80e minuut toen Manie Wijnhoven scoorde uit een pass van Huub Emonts Hierna drong Oostrum nog feller aan en beperkte Evertsoord zich tot tijdrekken, blessures voorwenden en uitverdedigen richting Paschalis In de 92e minuut kreeg Carlo Verheijen een geniale inval en hij scoorde op onnavolgbare wijze het winnende doelpunt. 2 Minuten later zag de scheidsrechter zich genoodzaakt zijn con cert (hij floot nogal veel) te beëindigen en zodoende behaalde Oostrum zijn 2e thuisoverwinning van 1985. P.S. Kan er misschien iemand naar de warmwaterboiler kijken die er verstand van heeft? Uw nieuwe verslaggever. HEGELSOM 6 - OOSTRUM 4: 1-2 Een moeizame, wel verdiende, overwinning werd behaald in Hegel- som waar het veld goed bespeelbaar was. Met in het achterhoofd de 7-0 overwinning in de eerste helft van de competitie werd Hegelsom vanaf het begin onder druk gezet en na een paar goede schoten was het Rene van Lieshout die met een bekeken balletje Oostrum op voorsprong bracht, 0-1. Dit was na een kwartier voet bal. Er volgden vele kansen, maar onrustig voetbal van beide kanten voorkwam een uitbreiding van de score. Tien minuten voor rust de enigste kans voor Hegelsom en gelijk, 1-1. Uit een di- rekte vrije trap werd Wiel die nog orde op zaken aan het stel len was pijnlijk verrast. Rust 1-1. - Na rust een wat sterker spelend Hegelsom en tien minuten na rust mocht Hegelsom een penalty nemen, omdat een speler vakkun dig neergelegd was. Maar Wiel, net 41 geworden, haalde de bal uit de linkerhoek. Halverwege de tweede helft scoorde Wiel Bovendeert uit een voor zet van Thei Vandevenne, 2-1. Omdat we mogelijkheden om de score verder uit te bouwen misten werd Hegelsom in de slotfase weer wat sterker. Het bleef tot het laatste fluitsignaal 1-2. We hebben nu 15 wedstrijden, 16 punten. Nog 5 wedstrijden waarvan 4 thuis gespeeld zullen worden, er moet toch iets meer inzitten als een plaats in de middenmoot. 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11