KARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" Anne Christien en Martien boerenbruidspaar Zaterdagavond laat kwamen de "Aide Wiever" pas laat opdagen voor hun traditionele bal. Het werd een gezellig treffen met het goed in vorm zijnde orkest "Aces". Deze 3 Venrayse "azen" krijgen in Oostrum steeds meer bijval. Om 22.30 uur kreeg de ceremoniemeester de ge legenheid om de 8 personen aan te kondigen, die dinsdag 19 februari het middelpunt vormen tijdens de Boeren bruiloft Het bruidspaar is voor het kolderhuwelijk Anne Christien Lie- brand en Martien Frederiks. De ouders Nettie en Toon Jeuken - van VugtMariet en Antoon Volleberg en getuige Jeanne Frederiks Engels met Nöl van Tinus Linders Oere Toe heeft de organisatie in handen van de boerenbruiloft. Komende vrijdag worden de oudere van Oostrum een avond aangebo den door de Karnavalsvereniging. Komende zaterdagavond zullen beide Prinsen de Asselberghsstraat herdopen en de nieuwe naam geven van "Prinsenallee"Alle klin gels worden verzocht dit "doopfeest" mee te maken om 19.40 uur. Daarna zal Prins Math met zijn gevolg zich verplaatsen naar Bèr en Paula voor de receptie. Aanvang 20.11 uur. Muziek van de Eikenhofkapel. Enkele zakelijke mededelingen van penningmeester Sjef Arts. Peuterbals: maandag 18 febr. 14.00 - 16.00 uur) met traktatie dinsdag 19 febr. 10.00 - 12.00 uur) kosten ƒ3, Jeugdbals vanaf 6e klas: zaterdag 16 febr., zondag 17 febr., maandag 18 febr. boerenbruiloft dinsdags. Kosten 7,50. De entreebewijzen worden huis aan huis aangeboden 9 februari, 's middags, evenals de karnavalskrant waarvan de drukkosten al lemaal 3,bedragen, dus... Bij geen gehoor wordt geen exemplaar achtergelaten, wel 'n be richt dat U de kans geboden wordt de krant bij Sjef Arts, Rande- rade 50 af te halen. De boerenbruiloft is voor leden gratisvoor niet-leden 3,-- hiervoor overheerlijke "krentenmik" met speenvarken koffie. t I KARKLINGELS 11 OOSTRUM OpowlcM 27.1*1967

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11