De jeugdige Karklingels hebben in de persoon van Willem Vollenberg een nieuwe Prins gevon den, deze wordt bijgestaan door Ronald Hoex, Vorst en Clemens WeysNar. Karnavalszondag na de Hoogmis, kunt U hem fe liciteren bij Café Vermeulen. Attentie^l_ AttentieJeugdcarnaval Alaaf Karklingels en Karklingelinnekes De spits is er ook bij ons vanaf, we hebben ons eerste bal, het Jeugdprinsenbal erop zit ten. Zaterdagavond werd onze Jeugdprins opgehaald door enkele struise dames van de Korfbalclub, die zo onder de indruk waren van zijn prestatie's als Jeugdprins, dat ze hem direkt een con tract aanboden bij hun club. Overtuigd van zijn kwaliteiten zien wij met spanning de volgende wedstrijden van onze Korfbal club tegemoet. Om 20.15 uur werd de carnavalsmuziek aangepast aan het bezoek van enkele zeer waardige heren. Het bleken afgezanten van de Paus die voorop waren gestuurd om het geplande bezoek aan ons land voor te bereiden. Wij wensen de Paus, dat zijn echte afge zanten zijn reis zeker zo goed voorbereiden als dat onze mensen het bezoek van de drie nepafgezanten hadden voorbereid. Het was natuurlijk iedereen snel duidelijk, dat deze heren niet de juis te kleren droegen. En ook met carnaval maken de kleren de man, dus werden zij vrijsnel van hun maskerade ontdaan om hen passen der te kunnen kleden. Als eerste mocht Clemens Weys zijn kleren verruilen voor een narrepak en hij zal carnaval 1985 door het leven gaan als onze Nar Clemens. Als tweede volgde de nieuwe vorst en iedereen in de zaal bleek het eens te zijn met de keu ze van Roland Hoex als Vorst Roland. Heel anders was dat bij de derde persoon, want het ingezette gejuich verstomde toen onze oud-jeugdprins Paul te voorschijn kwam. Was hij het nu al moe bij de Korfbaldames, bij de dames van de raad van elf had hij zich toch prima thuisgevoeld. De verbazing en de spanning werd nog groter, toen bleek dat Paul over magische krachten beschik te, waarmee hij onze nieuwe Jeugprins te voorschijn haalde, maar eindelijk, na een opgetrokken dik rookgordijn, konden wij onze nieuwe Jeugdprins Willem Vollenberg toejuichen. Wij wensen Jeugdprins Willem en zijn gevolg heel veel lol en succes voor de komende carnaval- Wij willen alvast iedereen uitnodigen voor de receptie van de Jeugdprins, die niet zoals in het verleden na de optocht wordt gehouden, maar carnavalszondag direkt na de hoogmis. Zoals gebruikelijk was de eerste belangrijke taak van de nieuwe 8 OOSTRUM Opg «richt 37.1.1967 KARKLINGELS

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8