DRINGENp_L_MEER_ALS_DRINGEND^^^^^^JL^ omdat er ook tieners in Oostrum zijn! Zoals U al enkele keren in dit krantje hebt kunnen lezen, be staat er sinds enige tijd een tienersoos in Oostrum. De tienersoos organiseert vooral disco-avonden en -middagen voor tieners uit ons dorp. Daarnaast proberen we ook andere ak- tiviteiten te verwezenlijken die de tieners aanspreken b.v. een speurtocht, een spelmiddag enz. Helaas, echter, helaas, de tieners willen wel, maar de vrijwil ligers die ermee begonnen zijn, staan alleen, met slechts enke le mensen moeten deze disco-avonden en andere activiteiten op poten gezet worden. Dit houd je als vrijwilliger wel een tijd vol, maar niet week in, week uit Daarom deze dringende oproep aan alle mensen die kinderen heb ben in de tienerleeftijd of zich aangetrokken voelen mee te hel pen de tieners uit ons dorp een ontspanningsmogelijkheid te bie den; daarbij denken we ook aan jongeren vanaf 18 jaar, die een avond/middag vrij willen maken om als vrijwilliger/ster mee te werken in de soos De tienersoos zoekt vrijwilligers voor de volgende zaken: - op toerbeurt aanwezig zijn bij de disco-avond/middag. - het mee organiseren van aktiviteiten voor de tieners. - geïnteresseerden, die bestuurslid willen worden van de tiener soos. Zeer belangrijk: - om de tienersoos goed draaiende te houden is het belangrijk dat het geld dat er omgaat (b.v. subsidie van de gemeente) goed beheerd wordt. Daarom zoeken wij een persoon, die bij ons penningmeester wil zijn. Noodzaak is vooral het willen doen, U hoeft geen boekhouder of iets dergelijks te zijn, geïnteresserd zijn is het belang rijkste Voor meer informatie kunt U terecht bij Monique Arts, tel.: 81236, of bij Leni Janssen, tel.: 87242. Laat ons niet in de steek, maar vooral, laat de tieners uit Oostrum niet alleen komen te staan. Zonder leiding zal de tienersoos helaas niet lang blijven be staan Namens de Tienersoos - Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6