avond tijdens het Prinsenbal tot 22.00 uur. Enkele geldprijzen: le 35,2e 25,3e 20,staan voor de juiste poolers (sters) ter beschikking (naloting) Prins Joos zijn laatste Prinselijke daad is het uitreiken van Oostrum1s medaille van verdienste. De muziek is van Venray's orkest "Aces", redenen voldoende om het gezellige bal te bezoeken! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 17 19 22 22 24 26 27 31 2 2 2 5 7 7 8 jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. jan. febr febr febr febr febr febr febr 9 febr, 14 febr 14 febr. 14 febr, 17, 18 en 19 febr. 21 febr. 27 febr, 28 febr, 2 maart 5 maart. 7 maart 10 maart 12 maart 14 maart 14 maart 16 maart 17 maart 18 maart 21 maart. Vereniging voor ouderen Activiteitenmiddag Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels"; Gezinsdag L.L.T.B. Gemeenschapshuis Oostrum. Verdadering wercomité Vereniging voor ouderen, Instuif Venray. Prinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels". Indoortournooitennishal "De Schaapskooi" Vlakwater Vereniging voor ouderen, 'Activiteitenmiddag' Aldewieverbal Karnavalsvereiging "De Karklingels". Toediening van het sacrament van het H. Vormsel. Harmonie, oud papier ophalen. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Voetbal. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Voetbal. Vereniging voor ouderen 'Activiteitenmiddag'. Vereniging voor ouderen Karnavalsavond i.s.m Karna valsvereniging. Receptie Prins Karnaval 1985. Harmoniebestuursvergadering Jeugdleiders-vergadering S.V. Oostrum. Vereniging voor ouderen Activiteitenmiddag Karnaval Vereniging voor ouderen 'Activiteitenmiddag' Algemene Ledenvergadering S.V.O, afd. Tennis. Vereniging voor ouderen, Jaarvergadering. Harmonie, oud papier ophalen. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Korfbal. Vereniging voor ouderen 'Activiteiten'. Harmonie, Mgr. Ronckentoernooi in Meijel. Vergadering werkcomité-voorzittersvergadering Harmonie, bestuursvergadering. Vereniging voor ouderen 'Activiteiten'. Feestavond Buurtvereniging Vriendschap door Samen werking Harmonie, intern solistenconcours Harmonie, algemene Ledenvergadering. Vereniging voor ouderen 'Activiteiten'. 2

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2