titieronde een achterstand van maar liefst 8 punten zien te over bruggen. De strijd om de derde plaats ligt nog open gezien het geringe puntenverschil tussen de 3e tot en met de 6e plaats. Op maandag begint de tussenronde goed op gang te komen. Magie Line bezet met een riante voorsprong de le plaats. Maar, er zijn elke wedstrijd 15 punten te verdienen. Op deze plaats wil ik ook nog even de schitterende score van Twan Claessens vermelden. Twan kwam op 7 januari tot een serietotaal van maar liefst 629 (194, 224, 211), dat is 210 gemiddeld. o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In plaats van kaarten. Het was koud op 8 januari en de sneeuw dwarrelde over de wegen, maar onze harten werden warm bij zoveel sympathie van U gekregen. Kado's, bloemen en gelukwensen, kwamen er bij gelegenheid van het gouden huwelijksfeest, van onze ouders en grootouders van heel veel mensen. Aan allen, die meegewerkt hebben aan dit feest, naar U gaat onze dank het meest. Tot slot, directie, verplegend personeel en bewoners van het verpleegtehuis "St. Antonius" in Horst onze dank is groot, voor de fijne receptie, die U onze ouders en grootouders aanbood. Kinderen en kleinkinderen Linders - Hendriks, Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVALSVERENIGING_"DE KARKLINGELS" Bezoekt a.s. zaterdag 26 januari het grote PRINSEBAL in het Gemeenschapshuis, aanvang 20.45 uur. Om 22.10 uur zal Vorst Jan de nieuwe heer ser over de Karklingels voorstellen. Het bekende orkest "Aces" uit Venray zal voor uitstekende muziek zorgdragen! U bent van harte welkom! De Karklingels. 15 OOSTRUM OpgoricM 27.1-1987

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 15