limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. ders/vaders als wandelwagentje meegaat. - helaas werd vastgesteld dat aan fort en speeltoestellen nabij Oude Watermolen veel vernielingen werden aangebracht. Beslo ten wordt om via een mededeling Oostrum's Weekblad hierop te wijzen. De vernielingen zijn van dien aard dat helaas gespro ken moet worden van opzet; en niet toe te schrijven aan klei ne gebruikers. Misschien dat omwonenden bij constatering van vernielingen dit door kunnen geven aan bevoegde instanties of aan plaatselijke dorpsraad. - voor project premiewoningbouw op de gezamelijke kerkdorpen bestaat veel belangstelling. In totaal hebben zich 55 geïnte resseerden gemeld. Voor Oostrum 7 personen, waarvan 3 autoch tonen en 4 allochtonen. Het zal zaak zijn ontwikkelingen in deze nauwgezet te volgen om leefbaarheid van dorpen te waarborgen. - ook dit jaar zal op dorpsplein een verlichtte kerstboom ge plaatst worden. - volgende vergadering is op 22 januari 1985. o—O—O—O—O—O—o—o—o—o—o—o~o—O—O—O—O—O—o—O—O—O—o—o—O—o—o—O—O—O—O—O In kringsverband wordt maandag 21 januari een thema-avond ge houden. Onder leiding van Deken Theunissen van Venray. Het thema "relaties" zal deze avond aan de orde komen. Kosten van deze avond 2,50 per persoon. Deze avond begint om 20.00 uur in zaal "Den Engel" in Venray. Opgave tot 20 januari a.s. bij Mevr. D. Wolters, tel.:82129. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDDIENSTEN_HUISARTSEN^ 19 en 20 januari: Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen:

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3