Zondag 08.30 u. 10.00 u. Hannes Verberk Jaardienst Lei Janssen Jaardienst Jan van den Berg Toon Camps (Gem. Koor) Maandag 09.00 u. Tot bijzondere intentie Dinsdag 09.00 u. T.e.v. O.L.Vrouw van Oostrum uit dankbaar heid en voor Tn gebedsverhoring Woensdag 09.00 u. Tot zekere intentie Donderdag: 09.00 u. Overlfamilie Pluk-Kleuskens Vrijdag 09.00 u. Jan Bernaerts Zaterdag 1900 u MISDIENAARS: Hendrina Maria Houwen-Jacobs Jan Loonen Overl. ouders Camps-Wolters Piet Litjens (Jongerenkoor) Zaterdag 19.00 u. Bart Nellen, Gardo LindersGebr. Pluk Zondag 08.30 u. Rob van Lieshout, Ton Verstraelen, Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt 10.00 u. Christianne Jacobs, Rion Verstraelen, Desi- ree HaegensMarian Hendrix. ATTENTIEATTENTIE Zondag a.s. de laatste mogelijkheid voor Uw bijdrage aan het Kerstgeschenk voor onze Oostrumse Missionarissen. AKTIE_KERKBALANS 1.985 De komende weken staat de jaarlijkse aktie "KERKBALANS" weer volop in de belangstelling. Via krant, radio en TV wordt nog maals alle aandacht hierop gevestigd. Aan kerkbalans 85 doen mee: de Rooms-katholieke kerk; Nederlandse Hervormde kerk; de Gere formeerde kerken in Nederland; de Oud-katholieke kerk; Doops gezinde Sociëteit; de Evangelisch-Lutherse kerk; de Remonstrant se Broederschap. Ook binnen onze Parochie, de Parochie O.L.Vrouw Geboorte, wordt op die aktie ingespeeld. In de week van 6 tot en met 12 januari wordt huis aan huis een enveloppe bezorgd. Hierin bevindt zich een toelichting op de aktie; een deelname formulier met retoer-enveloppe In de week van 13 tot en met 19 januari wordt de enveloppe weer opgehaald. Binnen onze parochie gaan jaarlijks plm. 30 personen op pad. Maak het deze mensen zo gemakkelijk mogelijk door de 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4