SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 8 Eén van onze spelers kwam er voor uit, dat hij geen kijk- en luistergeld betaald. Deze zwartkijker schoot vanaf 1 meter nog tegen de deur'. I Dat ieder van ons flink bezweet was, gaf niets, omdat we lekker warm water hadden om te douchen. Vanaf deze plaats een ieder een gezond en sportief 1985. Van ons hebt U geen vuurwerk gehoord, dat bewaren we tot na de winterstop! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslag gespeelde wedstrijd 22 december: Jun. Oostrum 1 - Dis 3: 2-2 Programma 5 en 6 januari 1985: Zaterdag 5 januari - Sporthal Venray: Aspiranten C: Oostrum 1 - Merels Melderslo 2 Aanvang: 14.00 uur Vertrek: 13.15 uur per fiets. Zaterdag 5 januari - Sporthal Venray: Pupillen 2 C: Oostrum 2 - ODOS 3 Hegelsom Aanvang: 12.30 uur Vertrek: 11.45 uur. Opstelling: Ingrid Knelissen, Loes Laurensse, Tielke Vollenberg, Judith Kateman, Maud v. Arsen, Judith Jacobs, Sjouk- je Camps, Marian v.d. Weijst, Judith Linskens, Christel Wijnands. Vervoer: ouders van Judith Linskens en Marian v.d. Weijst. Zondag 6 januari - Sporthal Grubbenvorst Senioren: Korda 't Ven 1 - Oostrum 1. Aanvang: 10.30 uur Vertrek: 09.45 uur. WANDELORIENTATIETOCHT WANDELORIENTATIETOCHT_WANDELORIENTATIE De wandeloriëntatietocht op 4 Januari a.s. begint om 18.00 uur. We vertrekken vanaf het sportpark. Iedereen wordt in groepen ingedeeld. Neem allerlei spullen mee die je denkt nodig te hebben voor deze tocht; neem in iedergeval een goede zaklantaarn mee. Raadpleeg bij slecht weer het mededelingenbord bij Café Ver meulen

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8