08.30 u. Lei Janssen 10.00 u. Gest. jaard. overl. ouders Derks-Janssen Gest. jaard. familie van Heijster Gest. jaard. overl. ouders v.d. Hoogenhof- Spreeuwenberg Uit dankbaarheid (Jongerenkoor) 09.00 u. Gest. jaard. Jacobus Wilms en Wilhelmina Lemmen 09.00 u. Overl. familie Verheijen-Kessels 09.00 u. Overl. familie Hendrickx-Jenneskens 09.00 u. Overl. familie Vennekens-Verschuren 09.00 u. Lei Janssen 19.00 u. Jan Loonen Jac Camps en Clara Camps-Wolters Piet Litjens Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Pieter Rijs, Bram Joosten, Jacco Camps, Ralf Bus. Zondag 08.30 u. Bert Camps, Joris Rutten, René Bonten, Jules Janssen. 10.00 u. Marian Hendrix, Rion Verstraelen, Mieke HoedemaekersChristianne Jacobs. Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de bijzondere maandelijkse col lecte voor onze eigen kerk. Mogen wij weer rekenen op Uw mild heid van het vorig jaar! Feest van Driekoningen Zondag a.s. vieren we het feest van Driekoningen. Kerstgave voor onze Oostrumse Missionarissen Tot en met zondag 13 januari hebt U nog de gelegenheid om in het offerblok achter in de Maria-kapel Uw bijdrage te storten voor de Kerstgave voor onze Oostrumse Missionarissen: Zuster Lemmens en Broeder Basten. Daarna zullen we er voor zorgen, dat zij zo spoedig mogelijk hun Kerstpakket (in geld) in handen krijgen. Wat er tot nu toe is binnengekomen is bedroevend weinig. Zijn we het vergeten? of.... Laten we ALLEN 'n beetje naar draagkracht bijdragen, dan kan het toch nog 'n mooi bedrag worden. Moge het voor hen dit jaar geen teleurstelling worden! Mogen zij op U allen rekenen? 5 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5