EIKENH0FK^EL_&_0ERE_T0E_NIEUWJAARSTREFFEN_1985 Evenals dit jaar organiseren Eikenhofkapel en Hofkoor Oere Toe ook in 1985 weer een Nieuwjaarstreffen. Dit muzikaal samenzijn voor jong en oud zal op zondag 6 januari in het Gemeenschapshuis worden gehouden. De aanvang is 11.30 uur en de toegang is gratis. De leden van de Eikenhofkapel en Oere Toe hebben weer hun best gedaan om een gevarieerd programma te kunnen bieden. Naast de afzonderlijke optredens van de beide verenigingen zal men ook enkele nummers gezamenlijk ten gehore brengen. Behalve een muzikale verrassing zal het publiek ook nog een nieuwjaars-surprise worden aangeboden. "TOT ZIENS OP 6 JANUARI". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G_E_N_D_A£ 22 dec. Koppelcross T.W.C. Oostrum, Boshuizen. 23 dec. Cyclecross T.W.C. Oostrum, Boshuizen. 23 dec. Van 3-5 uur tienersoos. 29 dec. Jeugdsoos. 3 jan. Bestuursvergadering S.V.Oostrum. 6 jan. Nieuwjaarstreffen "Oeretoe" "Eikenhofkapel". 11 en 12 jan. Zitting Karnavalsvereniging "De Karklingels" 19 jan. Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels" 22 jan. Gezinsdag L.L.T.B. Gemeenschapshuis Oostrum. 26 jan. Prinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels". 27 jan. Indoortoernooitennishal "De Schaapskooi" Vlakwater 2 febrAldewieverbal Karnavalsvereniging "De Karklingels". 2 febr. Toediening van het sacrament van het H. Vormsel. 9 febr. Receptie Prins Karnaval 1985. 17, 18, 27 febr. Algemene ledenvergadering S.V.O.afd. tennis. 5 mei Eerste Communie. 15 t/m 19 mei Jubileumfeesten S.V.Oostrum, afd. voetbal. 19 mei Maria-processie 9 juni Sacramentsprocessie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 5