MONTAGNARDS 3_ -_00STRUM_22- 0 (0-0) Helaas heeft Oostrum 2 haar laatste competitie-wedstrijd van 1984 niet af kunnen sluiten met een overwinning. Het trad aan in Bergen tegen Montagnards 3. Oostrum 2 dat de afgelopen twee wedstrijden had gewonnen zou in Bergen ook graag 1 of 2 punten meegenomen hebben, wat in de eerste helft ook vrij goed leek te lukken, door goed en agres sief voetbal te spelen. Het kreeg dan ook enkele goede kansen, maar wist deze niet te benutten. In de tweede helft liet het zich echter iets meer afbluffen door een tegenstander die dacht het met schoppen en praten te gen de scheidsrechter en tegenstander te winnen, wat na een kwartier leidde tot een 1-0 voorsprong voor de tegenstander. Toch ging Oostrum goed door, maar het doelpunt bleef uit en 10 minuten voor het einde stond de stand op 2-0. Rest mij nog de 3 A-spelers te bedanken en u prettige feestdagen te wensen. Tot kijk. 00STRUM_4-_SPARTA_92- 1 Na een reeks nederlagen, werd een verdiende overwinning op Sparta behaald. Omdat Bayern Munchen aan de winterstop begonnen was hadden wij hun shirt, waarmee zij in uitwedstrijden regels matig succes boeken, aangetrokken. Of daar de grondslag voor onze overwinning lag geloof ik niet maar in die braziliaanse kleuren voelde de ploeg zich kompleet kiwi. Er kwam wel een verzoek uit het elftal: volgende keer ook kiwi broeken. Het veld was weer zwaar bespeelbaar zodat on ze witte broeken al spoedig donker van kleur werden zodat in me nig huisgezin deze week weer alle registers op wasgebied geopend moeten worden om de kleur weer orgineel te krijgen. Oostrum dicteerde de wedstrijd vanaf het beginsignaalDe stij gende lijn van afgelopen weken werd voortgezet alleen de afwer king moet nog bijgesteld worden. Na een twintigtal minuten werd Theo van de Venne op rechts op maat bediend door Joop Bus en Theo scoorde schitterend 1-0. Tien minuten voor rust kreeg Spar ta zijn enigste kans van de eerste helft en die werd meteen be nut zodat er bij rust een gelijke stand op het scorebord stond. Oostrum had verzuimd op tijd definitief afstand te nemen al had het pech dat een zuiver doelpunt van Joop Bus afgekeurd werd om dat er volgens de scheidsrechter een Oostrum aanvaller hinder lijk buitenspel stond. Na rust eenzelfde beeld: Oostrum stond driekwart op de helft van Sparta, kreeg kansen genoeg maar scoorde vooralsnog niet. Op een bepaald moment mocht Oostrum binnen 5 minuten 7 hoek schoppen nemen. Sparta kreeg in de hele wedstrijd slechts 4 17

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 17