zaterdag 09-02-1985: 18.00 - 19.00 u. Dl (A. Poels) 19.00 - 20.00 u. Cl (A. Broeren) Winterstop Jeugdvoetbal De trainingen voor de diverse jeugdelftallen beginnen weer op de volgende datums: Al eerste training op 09 januari. BI eerste training op 08 januari. B2 eerste training op 08 januari. Cl eerste training op 23 januari. Dl eerste training op 04 februari. D2 eerste training op 04 februari. El eerste training op 06 februari. AAN ALLE_SPELERS_AFDELING JEUGDVOETBAL De oplossing van de prijsvraag, die gesteld wordt in het infor matieboekje voor jeugdspelers, kan nog ingeleverd worden tot 31 december 1984. Onder de goede inzenders wordt een voetbal verloot. Inleveren bij S. Claessens, Goetzenhof 25. De jeugdleiders. 00STRUM_1_-_SW0LGENSE_B0YS_2^__2_-_1 Oostrum heeft afgelopen zondag verdiend gewonnen van koploper Swolgense Boys. Oostrum was beter en ze waren ook feller. In de eerste helft had Oostrum een paar kansen, maar door pech en wei nig geluk bleef de stand tot de rust, 0-0. Jammer, want ze had den goede kansen. Maar in de tweede helft ging het beter met Oostrum. In de 56ste minuut was het raak. Martien Verstegen (voor vrienden Jep) speelde de bal naar Carlo Verheijen, die kopte de bal beheerst in de kruising, een mooie goal. In dezelf de minuut was het weer raak. Weer speelde Martien Verstegen Carlo Verheijen aan, nu via de grond. Deze speelde zijn direkte tegenstander uit en liet vervolgens de doelman kansloos, 2-0.. Toen leken de kaarten geschud, maar toen Swolgen in de 84ste mi nuut tegenscoorde werd het toch nog even spannend, maar het bleef 2-1. Namens alle spelers, leider, trainer en grensrechter wil ik ie dereen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1985 wensen. Verder wordt bij deze een nieuwe verslaggever gevraagd. Eisen: precies opschrijven wat er gebeurt is en geen grote onzin. Ik wil iedereen bedanken voor het lezen van m'n verslagen, maar ja, aan alles komt een eind, vrijwillig of onvrijwillig. 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16