Daarom zouden wij graag hebben dat jullie vanavond (20 dec.) om 7 uur bij elkaar komen bij de Watermolen. Wij zijn er dan ook! Tot straks. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- G^NASTIEKVERENIGING "ST^_CHRISTOFFEL" Wegens de feestdagen en de geringe belangstelling tijdens de vakantie heeft het bestuur besloten dat tijdens de kerstvakan tie geen gymles wordt gegeven. De eerstvolgende lessen is weer dinsdagavond 8 januari kleutergym: woensdagmiddag 9 januari Tevens wenst het bestuur en de leiding iedereen fijne feest dagen en een gelukkig nieuwjaar. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- CROSS-EVENEMENTEN op_parcours_BOSHUIZEN Zaterdag a.s. 22 december organiseert TW.C-Oostrum samen met de Atletiekvereniging Venray op het bekende parcours Boshuizen twee sportgebeurtenissen, die de moeite waard zijn. Om 13.00 uur vindt de start plaats van de zgn. KOPPELCROSS, waarbij een wielrenner en een loper ieder een deel van het par cours afleggen en elkaar op een vaste plaats aflossen. De wielrenners beginnen met twee volledige ronden van 1500 meter en doen dan nog hun deel van het parcours van 900 meter. Daarna vindt de eerste aflossing plaats en loopt de atleed "zijn" ronde van 600 meter. Via het aflossingssysteem komen de wielrenners en atleed ieder 10 maal aan de beurt, zodat de wielrenners in totaal 12 km. afleggen en de lopers 6 km. Om 14.15 uur starten de recreatieve atleten voor een trimloop waarbij de keuze bestaat uit twee afstanden: 3 km. of 7,5 km. Entree is gratis, terwijl op het parcours diverse warme happen en dranken verkocht worden. Op zondag 23 december vindt de jaarlijksecross plaats die T.W.C. Oostrum onder auspiciën van de Nederlandse Wielrenbond organiseert. De start van de renners in groep II (alle catego- riën t/m gentlemen) vindt plaats om 13.30 uur. 13 oostrum

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13