VANUIT DE KLEUTERSCHOOL Aan de ouders Deze week zijn we begonnen met het project "Kerstmis". Rondom dit thema doen we verschillende aktiviteiten o.a. - Vertellen: Het Kerstverhaal wordt in verschillende delen ver teld. - V/oorden en begrippen die onder de aandacht gebracht worden zijn: licht - donker, rijk - arm, vroeger - nu, kerstboom, stam, takken. - Liedje dat we aanleren: - Kling klokje klingelingeling, kling klokje kling 't Kerstfeest gaat weer komen, Kaarsjes in de bomen sterren voor de ruiten, niemand blijft nu buiten. Kling klokje klingelingeling, kling klokje kling Buiten is het donker, Heldere sterren flonkeren Kerstboom lichtjes branden, nu in alle landen. - Werken: De kinderen die het leuk vinden mogen een kerststal maken. Hiervoor mogen ze zo snel mogelijk een schoendoos meebrengen. - Donderdagmiddag 20 december is er in elke klas een kerstvie ring. We vertellen dan het laatste gedeelte van het kerst-ver haal en beelden het hele kerst-verhaal daarna uit. We proberen er een gezellige middag van te maken. - Op vrijdagmiddag 21 december hebben alle kinderen om 3 uur vrij Wij wensen u alvast Prettige feestdagen. leidsters van de kleuterschool. _o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- A G_E N_D_A: 13 dec. Harmonie, bestuursvergadering. 13 dec. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. 13 dec. Lezing door de heer Schols, L.V.B. 13 dec. Jeugdleidersvergadering, afd. voetbal. 15 dec. Jeugdsoos. 18 dec. Kerstavond, L.V.B. 18 dec. Kerstavond, O.V.B. 22 dec. Koppelcross T.W.C. Oostrum, Boshuizen. 23 dec. Cyclecross T.W.C. Oostrum, Boshuizen. 23 dec. Van 3-5 uur tienersoos. 29 dec. Jeugdsoos. 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4