-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DANKBETUIGING Voor de grote belangstelling, felicitaties, bloemen en kado's, bij gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksfeest, zeggen wij ook namens onze kinderen U allen hartelijk dank. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Cor en Riek Wilmsen - Litjens van Broekhuizenstraat 55 Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- RABOBANK_ 00 STRUM Bankgiroverkeer Wacht met het regelen van uw bankzaken niet tot de laatste da gen van het jaar. Uiteraard doen wij ons best om Uw bankzaken tot en met de laatste dag af te werken. Door de grote hoeveelheid overboekingen kan op het eind van het jaar wel eens een vertraging optreden. Regel daarom voor de Kerstdagen wat U kunt. Zilvervloot - jeugdsparen: Bent U dit jaar 15 geworden en heeft U zich nog niet aangemeld als deelnemer van de Zilvervloot: doe het dan nog dit jaar. Als je je als deelnemer aanmeldt in het jaar dat je 15 jaar wordt, heb je de mogelijkheid om vóór je 21 ste verjaardag voor de tweede maal te beginnen. Je kunt dan naast de hoge rente tweemaal profiteren van 10% extra premie over gespaard bedrag plus genoten rente. De minimum inleg is 30,en het maximum 480,per jaar. De Zilvervloot is er speciaal voor jeugdige spaarders; je kunt je als deelnemer aanmelden vanaf je 15e verjaardag; echter vóór je 21 ste verjaardag. Het is een spaarvorm die echt aanspreekt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 18 Rabobank 9

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 18