SPORTVERENIGING „OOSTRUM" korfbal werd afgerond door Ton Kessels die met een "punter" de doelman kansloos liet. Misschien geïrriteerd door dit doelpunt, sloeg enkele minuten later de vlam in de pan bij de doelman maar de scheidsrechter had de zaak goed in de hand en gaf de man 5 mi nuten de tijd om te blussen. Oostrum ging weer over op "power play" maar dit resulteerde niet in een doelpunt zodat wij gin gen rusten met een geringe voorsprong. Ik weet het niet zeker maar volgens mij hadden de spelers uit Bergen onder de rust be sloten om iets aan deze achterstand te doen en zo stond het 5 minuten na de rust al reeds 1-1 toen Bergen onze doelman Henk Claessen uit een vrije trap wist te passeren. Meteen vanaf de aftrap nam Oostrum het heft weer in handen en wist via, weerom van Ton Kessels, een doelpunt weer op voorsprong te komen. Toch gaf Bergen zich niet geslagen en bleef gevaarlijk maar on ze laatste linie stond niet toe dat er een doelpunt viel. Dat Bergen toch nog gelijk kon komen, kwam door een goed genomen vrije trap die onhoudbaar in de touwen verdween. Nu roken beide ploegen de overwinning en ontstond er een spannend gevecht om iedere bal. Deze strijd bleef woeden tot enkele minuten voor het einde toen was het Jan Custers die Ton Kessels op links be diende, Jan zelf rende door naar het doel en toen de doelman de voorzet van Ton uit zijn handen liet glippen was Jan aanwe zig om de winnende treffer in de touwen te koppen, 3-2. Bij de ze stand bleef het in de laatste minuten en hadden wij onze re vanche Overigens ben ik van mening (wegens tijdgebrek een keer geen mening) maar ja, ook die meningen verschillen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Drs. G. Vijfje. Uitslagen gespeelde wedstrijden 8 en 9 december: Senioren Junioren Pupillen B Roka 3 Oostrum 1 Oostrum 1 - Oostrum 1 - Erica 1 1-1 - Maaskorf 1 niet doorgegeven 1 1-0 Programma 15 december: Senioren vrij tot 6 januari 1985 Junioren vrij Aspiranten C Sporthal Velden Swift 3 Velden Oostrum 1 Aanvang 12.30 uur Vertrek 11.30 uur per auto

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13