Volgende week gaan we naar Bergen toe en hopen dat het net zo gaat als tegen Leunen en Melderslo. Tot dan! R-K.G.F.C._6_- 4_-_l Na een kort beginoffensief van G.F.C. was het Oostrum dat ge vaarlijker was in zijn aanvalsspel. Een tiental minuten in de wedstrijd werd ons een strafschop toegekend nadat een G.F.C.- verdediger opzettelijk hands had gemaakt. Bert Linders, zijn naam mocht voluit vermeld worden, had de taak de score te ope nen maar zijn schot werd halfweg gestopt. Het spel golfde hier na op en neer en beide partijen kregen goede mogelijkheden. Een paar minuten voor rust maakte een aanvaller van G.F.C. dankbaar gebruik van één van de kansen, al kreeg hij hierbij wat mede werking van onze verdediging: 1-0. Rust. Een beetje teleurgesteld maar zeer tevreden over het vertoonde voetbal, gingen we aan de thee. Na rust hetzelfde beeld en op het moment dat we dachten de ge lijkmaker te scoren, liet de scheidsrechter een duidelijke bui tenspelsituatie doorgaan en scoorde G.F.C. 2-0. De leider van G.F.C. stond zowel in de eerste als in de tweede helft recht op één lijn met Tilly, onze grensrechtster en leverde bij iedere situatie flink kommentaar. Dit was jammer/onnodig/niet juist en het was juist geweest als de scheidsrechter hiertegen opgetre den had. Het spel in het veld bleef gelukkig sportief. Oostrum was van slag en binnen tien minuten stond het 4-0. Pas in het laatste kwartier hervond de ploeg zich weer en redde Peter Janssen de eer: 4-1. 10e G.R.A.P. OOSTRUM 5 - MONTAGNARDS 63_- 2(1-0) Oostrum is erin geslaagd om in deze spannende wedstrijd beide punten in Oostrum te houden. Doordat de eerste wedstrijd tegen Bergen afgelast was, hebben wij pas enkele weken geleden tegen Bergen gespeeld. Omdat die wedstrijd niet geheel vlekkeloos verlopen was, lag die wedstrijd nog vers in het geheugen en hadden we nog een appeltje te schillen met deze klanten. Of het daaraan gelegen heeft weet ik niet maar wij voetbalden stukken beter als verleden week en oefenden bijna de gehele wedstrijd een zware druk uit op het Bergse doelOok hadden we enkele mooie kansen maar onze schoten misten net dat beetje geluk of vonden de doelman als een sta in de weg zoals René van Lieshout, die bij een vrije trap de bal uit de hoek gebokst zag worden door deze doelman (zo goed René?)Toch zouden wij voor rust nog op voorsprong komen toen een prachtige kombinatie over links 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12