Graag willen we de geslaagden van harte proficiat wensen met het behalen van het diploma. Het diploma A werd behaald door: Marcel Holtackers en Ron Versleijen op slagwerk; Daphne Weys op hobo; Nicole Mommen, Willem Volleberg en René Theeuwen op klein koper; Aloys Martens en Frank van de Venne op groot koper; Yvon ne van Ham en Baukje van Nunen op klarinet; Chantal Hendrix op dwarsgfluit; Kim Freriks, Lisan Laurensse, Annemiek Swemers en Kim Vermeulen op klarinet. Het diplomaB werd behaald door: Susan Raedts op klarinet; Judith Ebisch, Auke Poels, Alexandra Versleijen, Susan Martens en Rianna Peeters, eveneens allen op klarinet; Freek Dirkx op saxofoon. Het diploma C werd behaald door: Lars Beuving, die dit diploma behaalde op slagwerk, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VANUIT_DE_PEUTERSPEELZAAL1_KLEUTERSCHOOL_EN_LAGERE SCHOOL Aan de ouders Op dinsdag 4 december zal Sinterklaas op bezoek komen. - De Sint zal om kwart over 9 in de speelzaal van de kleuter school zijn. Ouders die graag komen zijn van harte welkom! (a.u.b. wel tijdig aanwezig). Wanneer U ook een kind op de peuterspeelzaal hebt kan uw peuter, tijdens het kleuterschool bezoek van de Sint, opgevangen worden op de peuterspeelzaal. Alle kinderen krijgen van de Sint een klein cadeautje. Om kwart over 10, direct na het bezoek van de Sint, mogen de kleuters naar huis (voor brigadiers wordt gezorgd) - Van kwart over 10 tot kwart voor 11 zal de Sint een bezoek brengen aan de peuters (tijdens dit bezoek worden de kleuters waarvan de ouders naar de peuterspeelzaal zijn, op de kleuter school opgevangen) - Van plm. 11 uur tot plm. kwart voor 12 bezoekt de Sint de kin deren van de le, 2e en 3e klas. Wij wensen iedereen alvast een prettig Sinterklaasfeest. Met vriendelijke groeten, Leiding peuterspeelzaal, team basisschool. 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2