3. Altijd Raak 26i 3. Returns 28 (10 4. Franssen Keukens 25 4. Strikers 22 (11 5. Pinhunters 25 5. Oud Meerlo 22 (11 6. S.V.C.B. 22 6. Sjopins 21 (11 7. Pinfall Wizzard 20 7. Club Up 17 (11 8. Close Encouters 15 8. Hustlers 16 (11 9. Spares 10 (10 De coup is gelukt.'! Na 10 wedstrijden prijkt de naam van de Sig ma's (Bowling Bistro Venray) weer aan de kop van de ranglijst. Via een 3-1 overwinning en dankzij het feit dat ze een hoge pin- fall hebben konden ze de eerste plaats van de Returns overnemen. Deze laatsten werden ook nog voorbij gestreefd door de Red Ar rows, die door een sterke 4-0 overwinning lieten zien dat ze nog steeds meespelen aan de top. De Red Arrows hebben wel een wed strijd meer gespeeld dan de twee naaste concurrenten. Op maandag bereidde Magic Line zijn voorsprong uit tot 32 punt doordat Fall Down met 3-1 verloor. Altijd Raak heroverde in een directe confrontatie de derde plaats op Franssen Keukens. Dit alles heeft tot gevolg dat het verschil tussen de plaatsen 2 t/m 6 niet groter meer is dan 2^ punt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Onder toch nog gunstige weersomstandigheden hield F.C.C. Flying Jumpers zondag 18 november j.l. haar clubwedstrijd. Allen gehuld in hetzelfde t-shirt, geschonken door het Oostrum- se reisburo, werd als allereerste een groepsfoto gemaakt. De groepen waren zo dusdanig ingedeeld, dat de clubleden van ie dere leeftijdsgroep gelijke kansen hadden. Het geheel begon met een behendigheidsritwaarbij vooral het beheer v.d. stuurkunst een grote rol speelde. Hierna vervolgde men het programma met het zo bekende langzaam rijden, waarin duidelijk bleek dat som mige v.d. leden toch wel gewend waren alleen maar hard te fiet sen. Hierna volgde een korte pauze, waarin de leden wat op adem konden komen. Er was tevens gezorgd voor frisdrank en de leden en alle mede werkers kregen wat te snoepen aangeboden, geschonken door een v.d. ouders. Het laatste spel bestond uit een afvalsrace. Om 19.00 uur werden alle ouders-leden- en medewerkers verwacht in Café Vermeulen waar de prijsuitreiking plaatsvond, voorafgegaan door een lote rij, waarvoor de prijzen geschonken waren door een rijwielhandel uit Oostrum. Dit alles vond plaats onder het genot van een groot bord frites met toebehoren. Na een wat ons betreft een geslaagde clubdag volgt hier de uit slag v.d. wedstrijden: 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12