1. Welkomstwoord tot de Sint namens de kinderen door de voor zitter van de oudervereniging. 2. Toespraak door de Sint. 3. Optreden schoolkinderen. In het parochiehuis zijn uiteraard ook de ouders van de aanwe zige kinderen welkom. De ouders welke met nog niet naar school gaande kinderen naar het parochiehuis willen komen, stellen wij het volgende voor: Een van de ouders neemt met het kind plaats op de klaargezette stoelen en de andere ouder blijft achter de stoelen staan, zo dat de stoelen zoveel mogelijk gebruikt kunnen worden door de ouders met kinderen. Het feest is bedoeld voor de Oostrümse jeugd in de daarvoor in aanmerking komende leeftijdsgroepen en wij hopen dat alle Oostrümse kinderen weer een fijne Sinter- klaasmiddag hebben. v Einde van het feest in het parochiehuis. Voor de kinderen van de 4e t/m 6e klas zal er in de Basisschool een film gedraaid worden. Welke film dat is, kunnen we nog niet verklappen, maar in elk geval een goede! Voor de Oostrümse kinderen in de leeftijds groep van 4e t/m 6e klas welke niet in Oostrum op school zijn, is een plaats gereserveerd. HET ST. NICOLAASCOMITE —o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o-o—O—O-O—O— CONCERT_EN_TONEEL In e^en goed bezet gemeenschapshuis zijn zondag en maandag j.l. weer de jaarlijkse concert- en toneeluitvoeringen gehouden. Beide avonden werden geopend met een optreden van het tamboer korps, waarna het concert door het orkest van onze harmonie onder leiding van directeur Poels werd voortgezet. Na dit muzi- 4^ kale gedeelte werd vervolgens door toneelvereniging de Vlas bloem het spel van misverstanden "Geluk brengt scherven" gebracht, dit alles onder leiding van G. Lemmens sr. De optredens door onze eigen mensen van harmonie en toneel vereniging werden met aandacht gevolgd, hetgeen uiteraard door de muzikanten en toneelspelers en speelsters bijzonder op prijs werd gesteld. Voor deze aandacht willen harmonie en toneelver eniging graag alle bezoekers dank zeggen, evenals voor het feit dat in de zaal niet gerookt werd overeenkomstig het verzoek daartoe. Ook hierdoor werd het verblijf in hét gemeenschapshuis voor velen ongetwijfeld veraangenaamd. Zowel de harmonie als ook de toneelvereniging hopen dat iedereen met veel plezier heeft geluisterd en gekeken naar dit concert en toneel 9

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2