In het afgelopen jaar was een en ander afhankelijk van de inzet van een paar bestuursleden. Dat men in Oostrum wel degelijk was voor het handhaven van de fietserossclub bleek al uit de niet geringe opkomst van de ou ders op deze vergadering. Ook waren de ouders bereidt om mee te helpen met de diverse werkzaamheden. In verband met drukke werkzaamheden moesten twee bestuursleden van een verdere bestuurstaak afzien. Na de gehouden verkiezing ziet het nieuwe bestuur er als volgt uit: J. Reuling (voorzitter), F. v. Maris (secretaris), P. Son- nemans (penningmeester), F. v. Enckevort en R. Kivits. Met dit voltallig bestuur willen wij ons inzetten om de fiets erossclub nog meer inhoud te geven. Dit kunnen wij echter niet zonder uw medewerking, daarom verzoeken wij U nogmaals dringend om enkele uurtjes per maand vrij te maken om ons te helpen. Wij zullen U daarvoor persoonlijk benaderen. In het komende jaar zal ook getracht worden om meer leden te krijgen. Tot slot werd nog een woord van dank gebracht aan allen die ons op enigerlei wijze hebben bijgestaan. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De standen van de afgelopen week. SNA-3 won van BIOS-3 met 6-3. Een goede wedstrijd waarbij Sraar Vermeulen met een gemiddelde van 2.263 de spits af beet. Sjaak Cornelissen scoorde eveneens hoog met 1.818 en Pieter Verhagen liet zich ook van z'n goede kant zien (1.111). Proficiat. Ook het tweede team sleepte winst naar huis tegen OBK II met 7-2 in het voordeel van SNA. Harry Daniels won met een gemiddelde van 2.50. Hans van Dijk en Bér van Dijk speelden eveneens goed en behaalden winst met een gemiddelde van resp. 1.612 en 1.724. Wim Kleuskens verloor ondanks z'n goede gemiddelde van 2.30. Ons eerste en derde team had het overigens moeilijk tegen DOS. Beide teams kregen slaag en verloren met 5-2 en 5-4. Ach, we kunnen ook niet altijd winnen. De afgelopen week was er tevens ledenvergadering. Er werden een groot aantal zaken behandeld welke ik hier niet zal vermelden. De belangrijkste echter waren de aanmelding van een nieuw lid, Frank Drabbels, welkom Frank en een tussenstand van de VBB kom petitie waarin Sjaak Cornelissen inmiddels met 17 matchpunten bovenaan staat. Tenslotte werd besloten om op wat regelmatiger basis een be stuursvergadering te houden om de taken wat beter te verdelen. Wel, de vorige week heb ik beschreven wat er door een biljarter 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13