LIEDJESSCHRIJVER_OF TEKSTDICHTER "Oeretoe" zoekt teksten en of liedjes voor het komende karna- valsseizoen. Gaarne indienen bij het secretariaat, Asselberghs- straat 6, tel. 86933. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE VROUWENBEWEGING Via de Volksuniversiteit is het mogelijk een cursus te volgen "Hoe blijf ik in gesprek met mijn kinderen van 12-18 jaar". Wat betekent de verandering in deze periode van de jongeren voor hen en voor hun ouders? Hoe ziet de toekomst van de jongeren er uit? Wat willen we als ouders overdragen en wat vinden de jon geren zelf belangrijk? Bij voldoende deelname gaat deze cursus in jan./febr. van start in Oostrum. Het zijn 6 lessen van 1 uur. De kosten zijn 30,5,inschrijfgeld; bovendien is er via de Gemeente-subsidie een bijdrage mogelijk bij 15 of meer cursisten. Voor de prijs hoeft u het dus niet te laten. U kunt zich opgeven bij Mw. Tromp, Stationsweg 211a, Oostrum, tel. 89033. Mochten er dames zijn in Oostrum, die interesse hebben zich aan te sluiten bij de O.V.B.nodigen wij ze uit geheel vrijblij vend eens te komen kennismaken en een van onze avonden bij te wonen De aktiviteiten staan vermeld in de agenda van 't Oostrums Week blad. U bent van harte welkom! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: 17 en 18 november 1984 Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Francken - Wittgen en Schraven Dr. Schraven, Stationsweg 15, tel._81465 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - De Muinck Keizer en de Vocht: Dr. De Muinck Keizer, Patersstraat 60, tel. 88800 6

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 6