Waarom er toen niet doorgevoetbald werd weet waarschijnlijk nie mand en was het Hegelsom dat de eindstand op 3-5 bepaalde en de 2 punten meenamen. Tot zondag in Blitterswijck o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_3_-_HEGELS0M_2^ _(l-4)__l-6 De 40-tal toeschouwers in de Spar hebben afgelopen zondag geno ten van een fris, aantrekkelijk en spannende match. Oostrum im poneerde vanaf 't eindsignaal, was constant in de aanval, (we kwamen helaas niet verder dan eigen 16 meter gebied) maar kwam niet verder dan 1 doelpunt. Hegelsom daarentegen kreeg na zes counters echter zes doelpunten, verschil 5 doelpunten aldus de sterkspelende B. Boeb. Bijzonderheden: Hay Geurdts onze turnmedewerker scoorde met zijn rug en dat we na deze nederlaag toch kandidaat blijven voor sportploeg van het jaar. U nieuwe verslaggever, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- STORMVOGELS_5_-_OOSTRUM_4j_ _4-l Opnieuw heeft Oostrum 4 de punten aan de tegenstander moeten ge ven. Een verdiende nederlaag, al moeten we hier wel stellen dat Stormvogels ook niet kon overtuigen. Bij ons zit er een hele hoop goede moed, maar ook de klad in. Ondanks dit alles kregen wij in de beginfase enkele eigenlijk niet te missen kansen. Stormvogels deed wel wat een ploeg moet doen bij kansen; scoren. Bij rust was het dan ook verdiend, 2-0. Na rust, nieuwe inzet, maar door een ongelukkig eigen doelpunt van onze gastspeler die ons kwam versterken stonden we al gauw met 3-0 achter. Even later zelfs met 4-0, toen Stormvogels uit een corner scoorde. Vanaf dat moment ging, wat niemand meer verwachtte, Oostrum het spel dicteren. Er deden zich goede kansen voor en het was Wiel Bovendeert die met links 4-1 aantekende. De resterende tijd bleek echter te kort om nog dichterbij te komen. Als we onze volgende wedstrijd zo voetballen als in het laatste kwartier dan heb ik wel vertrouwen in een goede afloop. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13