99strum 2 - hegelskm 3*. AAN ALLE JEUGDSPELERS AFDELING JEUGDVOETBAL De oplossing van de prijsvraag, die gesteld wordt in het infor matieboekje voor jeugdspelers, kan nog ingeleverd worden tot 31 december 1984. Onder de goede inzenders wordt een voetbal verloot. Inleveren bij: S. Claessens, Goetzenhof 25. De jeugdleiders. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AANDE JEUGDVOETBALLERS Alle jeugdvoetballers die deelnemen aan de snelregelwedstrijd van de scheidsrechtersvereniging, worden donderdag 29 november om 7 uur verwacht, in de keuken van St. Paschalis. Als je die avond eventueel niet aanwezig kunt zijn, wordt je vriendelijk verzocht je af te melden bij: S. Claessens, Goetzenhof 25, tel. 89156. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Het was zoals de trainer zei: zwaar knudde. Namens het hele elftal: een speler. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Na een korte taktiekbespreking vooraf begonnen we de thuiswed strijd tegen een op de ranglijst hooggenoteerde Hegelsom 3. Het eerste kwartier was dat er echter niet aan te zien en was het Oostrum dat voetbalde. Hegelsom kwam er niet aan te pas tot dat ze in de 20e minuut een niet goed weggewerkte hoekschop in kopte, 0-1. En het was nog geen 5 minuten later precies hetzelf de, weer uit een hoekschop, 0-2; wat ook tevens de ruststand was. In de tweede helft ging Hegelsom goed van start en was het binnen 5 minuten 0-4. Wat een uitzichtloze zaak leek, doch toen liet Oostrum 2 zijn ware gezicht zien en was het Manie Wijnho ven die de bal goed inschoot na een goede voorzet van Peter v.d. Burgt. Nog geen minuut later was het John v.- Bergen die 2-4 aan tekende na een voorzet van Gerrit Broeren. En weer 5 minuten la ter was het Gerrit Broeren die een strafschop mocht nemen nadat Hans Wilmsen in het 16 meter gebied onderuit gehaald werd, 3-4. 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12