OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING dank aan allen die hebben bijgedragen voor die mensen, die kin deren die geen menswaardig bestaan hebben. In vergelijking met hen leven wij allen nog in welvaart. Het is dus helemaal geen brutaliteit om op deze manier aan geld te komen (zoals iemand me schreef); laten we alleen God danken dat onze kinderen niet in dezelfde omstandigheden moeten leven als die kinderen waar nu onze bijdrage voor gevraagd werd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aanstaande maandag 12 november hebben we weer een winterwande- ling met na afloop een lekkere kop soep. Als er dames zijn die niet mee kunnen wandelen maar na afloop er toch graag bij wil len zijn, kan dat ook. Wij zorgen dan dat er vervoer is, neem dan even kontakt op met Gerry Achten, tel. 82405. Graag vóór zondagavond 11 november. Dames breng alstublieft een zaklamp mee. We vertrekken om 20.00 uur bij de Rabobank, bij slecht weer gaat het niet door. Maandagmiddag 26 november brengen we een bezoek aan de Info in Venray. Het programma duurt van 13.30 uur tot 15.30 uur. Thema: Verstandig met aardgas. - Gasvoorziening in Nederland. - Het gemiddelde huishoudelijk gasverbruik (verwarming, warm water, koken). - De beïnvloeding van het gasverbruik door: de bewoners, de in stallatie, de woning. Er wordt U in de pauze een kop koffie aangeboden. Dames, die hiervoor interesse hebben, kunnen zich hiervoor opgeven, graag vóór donderdag 22 november bij Tiny Cornelissen, tel. 80332. Uw pastoor. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 8