feestelijker aanzien krijgen als beschikbare vaandels worden meegedragen in de stoet. Besloten wordt om de volgende voor zittersvergadering in maart/april hierop terug te komen. Tus sentijds kan dit onderwerp in verenigingsverband besproken worden - Aanduiding station Venray. Kennelijk is de aanduiding "Station Venray" op de Stationsweg bij pand Stationsweg 201 (Geurts) niet duidelijk aangegeven. Uit de vergadering wordt opgemerkt dat omwonenden regelmatig vaststellen dat automobilisten dat bord voorbijrijden en dan weer elders moeten keren. Tevens wordt in dit verband gewezen op verkeersspiegel op dit punt. Komend vanaf station zou met name langzaam verkeer in genoemde spiegel slecht zichtbaar zijn. Wij zullen beide punten ter kennis van Gemeente brengen. - Speelterrein van Broekhuizenstraat Op een vraag wie voor onderhoud speelterrein aan van Broekhui zenstraat moet zorgen, wordt geantwoord: de bewoners van ge noemde straat. Aanbevolen wordt onderling overleg te plegen wie wat doet en wanneer. - Muziekfeesten. De aandacht wordt nog gevraagd op de komende muziekfeesten van de Harmonie op 12, 13 en 14 oktober a.s. De Harmonie houdt zich nog aanbevolen voor enkele gastgezinnen om de gasten uit Altrich een goed onderkomen te kunnen verschaffen. - Meulefeesten. Een beroep wordt gedaan om medewerking te verlenen als een be paalde vereniging iets organiseert. In dit verband wordt gewe zen op te geringe deelname bij Meulefeesten Standplaats kaasverkoop. Het Werkcomité Oostrum heeft van Gemeente Venray per heden be richt ontvangen dat vanaf 1 november 1984 vergunning is ver leend tot het innemen van een standplaats met een verkoopwagen voor de verkoop van kaas in vrijwel alle kerkdorpen van de Ge meente. Voor Oostrum betreft dit op de parkeerhaven aan Water molenstraat Als dorpsraad zijn wij groot voorstander van bescherming en be vordering van plaatselijke middenstand. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LIEDJESSCHRIJVER_OF TEKSTDICHTER "Oeretoe" zoekt teksten en of liedjes voor het komende carna valsseizoen. Gaarne indienen bij het secretariaat, Asselberghs- straat 6. tel. 86933.

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3