pad van Henri Dunantstraat naar Venray gaan. Nogmaals zal voor dit punt binnen kommissie Verkeer aandacht gevraagd wor den. CAI Inmiddels is een tekening beschikbaar gekomen, waaruit blijkt welke straten kunnen worden aangesloten op CAIOp dit moment zijn er ook voor Oostrum nog enkele "witte vlekken". Sluiting telefooncel. Betreurd wordt dat openbare telefooncel aan de Mgr. Hanssen- straat gaat verdwijnen ingevolge besluit van PTT. Volgens ontvangen brief was omzet beneden aanvaardbaar (voor PTT) ge daald. Alsnog hebben wij Gemeente Venray verzocht om te bevor deren dat besluit wordt ingetrokken. Een openbare telefooncel wordt gezien als een van de gebruikelijke nutsvoorzieningen. De openbare telefooncel bij station Venray (Oostrum) kan nau welijks of niet als zodanig worden aangemerkt omdat hier geen afgesloten ruimte beschikbaar is voor privégesprek Rijvereniging "Nobel". Vergadering neemt kennis van een uitnodiging voor de receptie op 20 oktober a.s. in verband met viering van 50-jarig be staan van de Landelijke Rijvereniging "Nobel". Koopwoningen op Kerkdorpen. Op maandag 22 oktober zal een afvaardiging van Werkcomité de informatiebijeenkomst aangaande koopwoningen op de Kerkdorpen bijwonen Kermisterrein. Voor aanleg van stroomvoorziening op kermisterrein wordt kre diet ad 10.000,uitgetrokken. Rapport Beleidslijnen Kleine Kernen. De overloopfunktie van de kernen Oostrum en Leunen dient ge handhaafd te blijven. Wij zijn voorstander van vestigingsmo gelijkheid van zowel autochtonen als allochtonen in Oostrum. Bij eventuele aanleg weg R-73 dringen wij aan op aansluiting van Henri Dunantstraat op genoemde weg. Hierdoor wordt in dustrieterrein beter ontsloten zodat zwaar verkeer niet meer via andere wegen hoeft. Nogmaals wordt betreurd dat er voor alleenstaanden niet gere kend hoeft te worden op koop- of huurwoningen. Intocht Sinterklaas. Op 25 november zal Sinterklaas worden ingehaald. Overleg om trent organisatie en/of begeleiding tussen Werkcomité en Schoolbestuur/Oudervereniging is nog gaande. Harmonie zal ook dit jaar weer spontaan medewerking verlenen. Sacramentsprocessie Voorgesteld wordt om eens bij de verenigingen de mogelijkhe den te peilen om een volgend jaar in verenigingsverband deel te nemen aan de jaarlijkse processie. Het geheel zou een nog 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2