SPORTVERENIGING „OOSTRU was het alleen Jan Custers die het geluk aan zijn kant had en voor 3-0 zorgde. Na de rust eenzelfde beeld als ervoor, al was Venray nu wat meer aan de bal als voor rust, maar echt gevaar lijk zijn ze niet geweest, zodat invaller doelman Wiel Kunzler een rustige morgen had. Aan de andere kant was veel meer werk te doen voor de Venrayse goalie, maar in deze helft behoefde hij nog maar een keer naar het net en wel voor een schot van Jan Custers die hiermee zijn derde treffer plaatste. Vlak voor het eindsignaal kreeg Venray nog een klein kansje toen de bal via een hoekschop ingekopt werd, maar Leo Wilms zorgde voor de redding op de lijn, zodat de eindstand 4-0 bleef. Door dit resultaat en dat van de 3 voorgaande wedstrijden staan we weer hoog in het rechtse rijtje en nu op naar de linkerkant. Overigens ben ik van mening dat we een goede ruil hebben gedaan met Oostrum 6, maar ja 6=4 en daarom Wiel en Bert hartstikke be dankt DrsG. Vijfje. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. OOSTRUM Afd. Korfbal Uitslagen gespeelde wedstrijden 27 - 28 oktober 1984 Senioren Junioren Aspiranten Pupillen S.V. Oostrum afgelast S.V. Oostrum Oranje-Wit - Swift 4 - Merselo 2 - S.V. Oostrum 0-21 0 - 1 1-0 Programma 3 november 1984 Pupillen Swift 3 Velden) Andere teams zijn vrij. - S.V. Oostrum Aanv.1015 u. Vertr0930 u per auto OOSTRUM SWIFT 0-21 Hier is dan een triest verslag van de wedstrijd Oostrum - Swift. Het reken-machientje was dus wel nodig zoals je kunt zien. Na de eerste 2 min. was het al raak. 0-1. - 3 min. later 0-2. We kwamen helemaal niet meer aan bod, hoewel er toch enkele kansep waren om de bal in de korf te krijgen, maar deze gingen er mooi langs. 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16