corner Piet van Dijk in stelling bracht die op zijn beurt zijn reputatie als ijskonijn volledig waar maakte en 2-0 in de goal deed deponeren. Tevens ruststand. In de rust wordt Bert de Little gewisseld voor verdediger Peter Janssen, gezien de stand op dat moment een taktisch goede wissel, maar ja zoals zo vaak dit seizoen, vielen we sterk terug. Na 5 minuten wist de furi eus aanvallende Lottum via Sian Dury terug te komen naar 2-1. Lottum beheerste op dat moment de wedstrijd, maar tegen verhou ding in wist B.S. uit een steek pass van Luxe renpaard Henri Buitenzorg 3-1 aan te tekenen. Met Ruud's premie in het vooruit zicht lieten we Lottum 3-2 scoren; Wien S. net terug van zijn reclamespot ('t geheim wat je deeld met Sandeman) keek hoe B. Boep één (wat leek onschuldige kopbal) in de goal bewerkte. Helaas hadden we de Europa-cup wedstrijd van vorige week in de benen en kon Lottum in de 75e minuut de gelijkmaker scoren 3-3. Tevens eindstand. Zondag krijgen we de inhaalwedstrijd tegen Venray, toegang is gratis maar kom op tijd want vol is vol'. B.S. 6e G.R.A.P. OOSTRUM 5 - VENRAY 9: 4-0__(3-0) Na een zeer slechte competitiestart, drie nederlagen op een rij, zijn we ons goed aan het herstellen en behaalden we uit de laat ste vier wedstrijden 6 punten. Na een overwinning en twee gelijke spelen, kregen we zondag het op papier zwakkere Venray 9 op bezoek. Maar ja, jarenlange er varing leert ons dat we meestal met dit soort tegenstanders de meeste moeite hebben en vaak juist zulke wedstrijden verloren hebben. Toen we ongeveer kwart over tien de wedstrijd begonnen tegen 9 gearriveerde Venray spelers bleek de vrees geheel onge grond te zijn geweest. Sportief zoals we zijn (meestal) wachten we met doelpunten maken tot Venray kompleet was, maar toen kon den we ook niet langer wachten en stuurden we Ton Kessels met de bal naar voren, hij omspeelde drie spelers en gaf toen scherp voor waar Jan Ousters het karwei eenvoudig kon klaren, 1-0. Mede door de grote druk op de Venrayse verdediging was Venray gedwongen de bal vaak terug te spelen, zo ook ongeveer halver wege de eerste helft, toen een Venray speler, vanaf ongeveer 30 meter, de bal terugspeelde. Deze terugspeelbal vormde de inleiding tot het tweede doelpunt. De doelman die de bal met de voet naar de 16 meter lijn wou brengen zag de bal echter via zijn voet over de achterlijn ver dwijnen, waarna het voor Sjaak Linskens een kleinigheid was via de ontstane hoekschop in een keer te scoren, 2-0 (ik heb nog nooit zo'n slechte hoekschop gezien die zo goed afliep). Dat we goed voetbalden kan ik niet zeggen (ook de toeschouwers niet) maar toch kregen we voldoende kansen. Van al deze kansen 15

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15