6 Kees van Iersel, vriend van de familie van Dam: J. Pijpers Ina, zijn vrouw: L. Franssen-Hoex Het Kerstspel, dat we aan het instuderen zijn heet: Kermisvolk op Kerstmis. Het is een zeer mooi Kerstspel en is geschreven door Henri Gheón. Dit Kerstspel zal ongeveer een uur duren. De personen die aan dit Kerstspel meespelen zijn: De oude Melchior De oude Sara, zijn vrouw Josaphat, hun zoon Mercédés, hun schoondochter Bruno, hun kleinzoon H. Daniëls M. Tacken-Kruysen. H. Surminski H. Wijnhoven-van Manen. S. Groenen. De regie van deze twee toneelspelen is in handen van: G. Lemmens sr. Nieuwe leden vooral mannen zijn van harte welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 18 okt. 18 okt. 20 okt. 20 okt 20 okt. 24 okt. 25 okt. 28 okt 1 nov. 3 nov. 3 nov. 4 nov. 4 nov. 6 nov. 8 nov. 8 nov. 8 nov. 11 nov. 11 nov. 11 nov. 13 nov. 17 nov 18 nov. 18 nov Activiteitenmiddag van 14.00 - 17.30 uur, Vereniging voor Ouderen. Dia-avond S.V. Oostrum afd. korfbal. Jeugdsoos Kindermiddag, kinderen 3 t/m 5 jaar, buurtvereniging "De Aide Beek" 50-Jarig bestaan Nobel. Ledenvergadering L.O.Z.O. Activiteitenmiddag van 14.00 - 17.30 uur, Vereniging voor Ouderen. Van 3-5 uur tienersoos. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Jeugdsoos Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg. Oeretoe, zondagochtendconcert in de schouwburg in samenwerking met de Harmonie Bestuursvergadering S.V.O. afd. korfbal. Harmonie, bestuursvergadering. Informatie schoonheidsspecialiste, L.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Ledenvergadering Karnavalsvereniging "De Karklingels Van 3-5 uur tienersoos. Indoortoernooi tennis kerkdorpen. Openbare vergadering werkcomité. Jeugdsoos Indoortoernooi tennis kerkdorpen. Concert- en toneelavond. TT

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 6