limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. gasten werd mede mogelijk door wederom bereidwillige medewerking van velen. Graag willen we daarom afzonderlijk diegenen, die gastvrijheid hebben verleend aan onze gasten, van harte bedan ken voor hun medewerking. Tenslotte willen we niet in het minst ook de Tuinbouwvereniging bedanken voor het beschikbaar stellen van de tuinbouwloods, waarin evenals in voorgaande jaren, de Dorpsfeesten weer mochten plaatsvinden. Nogmaals allemaal heel erg bedankt! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEVONDEN/VERLOREN Diegenen, die tijdens de Dorpsfeesten in de tuinbouwloods iets zijn kwijtgeraakt, worden verzocht dit even te melden bij het secretariaat (tel. 87174). Tegelijkertijd willen we ook zijdie iets gevonden hebben in de tuinbouwloods, oproepen om dit even door te geven. Graag willen we eraan meehelpen om kwijtgeraakte spullen weer terecht te laten komen bij de eigenaar. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames L.V.B. I.v.m. het overlijden van de heer Luc Geurts, kan de geplande lezing 25 oktober a.s. niet doorgaan. In plaats daarvan wordt op 13 december een lezing gehouden door de heer Schols. Woensdag 24 oktober a.s. agrarische thema-avond in het gemeen schapshuis te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Kosten 2,50. Inleiding door de heer van Horen, voorzitter L.L.T.B. met als thema "De L.L.T.B. als verlengstuk van gezin en bedrijf". Daarna discussie o.l.v. Gerry Nijskens. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT DE KLEUTERSCHOOL Aan de ouders, Na de herfstvakantie starten we met een project "Herfst". Deze keer staan "de dieren in de herfst" centraal. Tijdens de uit- 4

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 4