Wanssum naar toe. De oorlog kwam en op last van de Duitsers moesten alle clubs verdwijnen, dus ook Nobel. Maar in 1945 zijn wij weer opnieuw begonnen. In de bakkerij van Jan en Teng Ver hei jen (want het café was nog helemaal kapot) zaten de ruiters van toen en kozen een bestuur, te weten: Frans Muijres, voorzitter; Wim Vollenberg, ondervoorzitter; Ton van Dijck, secr./penningmeesterTeng Aben, bestuurslid; Toon Verheijen, bestuurslid; Johan Wijnhoven, commandant; Pastoor Asselbergs, geestelijk adviseur. Onder voorzitterschap van deze Frans Muijres hebben wij vele mooie jaren meegemaakt, die zich vooral kenmerkten door vriendschap onder elkaar en door de in zet van Johan Wijnhoven, onze commandant ook nog mooie succes sen behaald. Deze zijn toen zelfs met een Limburgs kampioen schap bekroond. Hoe het de laatste 10 jaar is verlopen, hoef ik hier niet allemaal neer te schrijven, dit ligt immers nog vers in het geheugen. Wel kan ik je nog wel vertellen dat de huidi ge voorzitter Jeu Staaks, nu zijn club stuurt over dezelfde we gen die wij eens bevoeren en wat ons steeds gaf en Jeu en zij nen mogen brengen een leven vol eer en deugd. En U moge schen ken de zo nodige levensvreugd. Zaterdag is het dan zover, dat het Nobelfeest gaat beginnen met een H. Mis om 19.00 uur in de parochiekerk van Oostrum. Waarna er van 20.15 tot 21.30 uur een receptie is. En ik zou zo zeggen dat de Oostrumse verenigingen met wie Nobel een goede band heeft, niet zullen nalaten om Jeu en de zijnen een hand te drukken. Allen zijn van harte welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o FIETSCROSSCLUB "FLYING JUMPERS" UITNODIGING Wij nodigen iedereen, die bij de Oostrumse fietscross betrokken is en alle belangstellenden, uit voor onze 2e jaarvergadering. Deze zal worden gehouden op dinsdag 31 oktober a.s. om 20.00 uur in zaaltje van de Bowling Bistro te Oostrum. In deze vergadering zal het belangrijkste agendapunt zijn: de vraag of we doorgaan met de Oostrumse crossaktiviteiten. De Oostrumse fietscrossclub bestaat nu 2 jaar en in die perio de heeft de vereniging vorm gekregen en is een goede crossbaan aangelegd. Wat nu nog te doen staat is de vereniging in stand houden, ledenwerving, trainingen verzorgen, enkele wedstrijden organiseren en de akkommodatie in konditie houden. En wat wij van ouders en medewerkers vragen is ons te helpen bij de orga nisatie en realisering van de wedstrijden en bij het onderhoud van de crossbaan. Met een voltallig bestuur en een goede hulp hoeft het ieder maar een gering aantal uren te kosten. Als wij 19

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 19