SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Zoals de titel van dit verslag al aangeeft, was onze vaste ver slaggever geveld door een ziekte. In Oostrumse roddelkringen wordt beweerd dat hij het nog niet eens was met de beslissing van de scheidsrechter vorige week. Eveneens moet het vijfde af stand doen van Leo Wilms en Ruud Enkels, die beiden op weg zijn naar de selektie. Een niet geringe aderlating dus. Voor de wedstrijd keken we onze ogen al uit naar Griendtsveen 3 die zich op Braziliaans professionele wijze warm liep. Een zwa re klus voor een elftal, dat van bandage en andere hulpstukken aan elkaar hangt. Griendtsveen ging direct agressief van start en hun blond gelokte spits wist dan ook spoedig succesvol te scoren. Na een subliem tikje van T. Kessels wist R. v. Lieshout echter uit een goed genomen vrije trap gelijk te maken, 1-1. Griendtsveen wist echter nog voor de rust een voorsprong te ne men uit een schitterend schot van een der geblokte middenvel ders. Na de rust werd de nieuwe spits H. Langenhuizen vervangen door Theij de Smid en even later Ton Kessels door good old Jeu KünenDeze taktische maatregel, genomen door de sluwe coach Hendriks, bracht een ommekeer in het taktisch speelplan. Deze dosis routine, gebaseerd op snelheid en inzicht, stelde Jaq Cornelissen in staat om twee keer schitterend te scoren, 3-2 voor Oostrum. Even later dreigde de vlam in de pan te slaan maar de nuchter leidende Haegens stuurde Jan Custers en tegen stander voor 5 minuten het bos in. Griendtsveen bleef sterk aandringen en wist 10 minuten voor het einde de gelijkmaker te scoren. En verdiend! Een zwaar bevochten gelijkspel. Hopenlijk zondag in Horst hetzelfde... en beterschap!! KO.O o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SVOOSTRUM AFDELING_KORFBAL Uitslagen gespeelde wedstrijden 13 en 14 oktober. Senioren S.V. Oostrum - Korda 0-7 Junioren Korda - S.V. Oostrum 4-2 Aspiranten: S.V. Oostrum - DIS 0-3 Pupillen Roka - S.V. Oostrum 2-0 Programma 20 en 21 oktober. Senioren TOP Belfeld - S.V. Oostrum Aanvang 13.00 uur. Vertrek 12.00 uur per auto Junioren S.V. Oostrum - Wittenhorst 3 Aanvang 14.00 uur. Bijeenkomst 13.15 uur. 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14