De tweede helft was amper begonnen toen B.B., deze jongen wil iedere week vermeld worden, over een dieptepass trapte, dit be tekende 2-1. Oostrum ging hierna meer risico's nemen waardoor Sparta 3-1 wist aan te tekenen. Met deze comfortabele voorsprong nam Sparta wat gas terug en wist de ontstane ruimte goed te be nutten met een snelle counter, 4-1. Dat B.S. in de laatste mi nuut een korte corner wist af te ronden met een diagonaal schot in de kruising, is slechts belangrijk voor de statistieken, 4-2. Tevens eindstand. P.S. We verwijzen R.S. door naar M. Custers. B.S. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VENRAY_8_: OOSTRUM_4j__2_-_0 Een wat te voorzichtige start was er de oorzaak van dat Venray reeds na 10 minuten de leiding kon nemen. Onze laatste man liep gehinderd door de zon finaal onder de bal door en de attente spits van Venray gaf Wiel Kunzler geen kans, 1-0. Vanaf dat mo ment ging Oostrum beter voetballen en moest Venray regelmatig aan de noodrem trekken met vervelende kleine overtredingen waar de man in het zwart onvoldoende tegen optrad. Er deden zich toch nog enkele goede mogelijkheden voor maar evenals vorige week tegen Swolgen stond het vizier van onze voorhoede slecht gericht. Venray kwam in de eerste helft nauwelijks gevaarlijk voor ons doel en ieder van ons had alle vertrouwen in de twee de helft.John Wilmsen, net terug van oefening zoals dat heet, kwam de gelederen versterken. In de gehele tweede helft hing de gelijkmaker in de lucht maar hij viel niet. De kansen waren er in ruime mate. Naarmate de wedstrijd vorderde werden echter ook de irritaties op het veld groter en het spel gehaaster. De scheidsrechter nam enkele zeer dubieuze beslissingen: geen enkele maal voordeelregel als iemand van ons er door was, het geen driemaal achtereen gebeurde. Een penalty werd ons onthou den: op de stip werd John Wilmsen neergelegd, gevolg was een vrije trap buiten het strafschopgebied. Dit neemt echter niet weg dat we meerdere malen de mooiste kansen om zeep hielpen en dan verdien je ook geen wedstrijd te winnen. Doordat de ach terhoede één op één ging spelen kwamen er in de slotfase wat mogelijkheden voor Venray waarvan er uit één gescoord werd, 2-0. Zondag a.s. OOSTRUM 4 - YSSELSTEYN 5 om 10.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM 5 - GRIENDTSVEEN 3 5e G.R.A.P. (AW.HZZAl was hij zelf ziek 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13