00STRUM 1 - STORMVOGELS 2: 0-1 Oostrum heeft haar derde achtereenvolgende nederlaag geleden. Over deze wedstrijd hoeven we niet veel woorden vuil te maken. Het was gewoon slecht. Het is net alsof alles verkeerd moet gaan, niets lukte er. Ik kan er niets zinnigs of onzinnigs over schrijven. Sorry. o—O-o-o-o-o-o—o—o—o-o—o—o-o-o—O-o—O—O-o—o-o—O-O—O-o—O—O-o—o—O—O 00STRUM_2 - LOTTUM 3: 1 - 1 Terwijl in de tuinbouwloods de Oostrumse Dorpsfeesten in volle gang waren, begon Oostrum 2 om kwart voor één haar thuiswed strijd tegen Lottum 3. Het was Oostrum, dat vanaf het begin de wedstrijd bepaalde wat overigens ook de bedoeling was. We moes ten ons niet meer laten verrassen, zoals vorige week. Door een goed middenveld kwam Oostrum goed op en de kansen kwamen ook. Het was Hans Kessels, die in de 10e minuut 1-0 aantekende na een goede voorzet van Ben v.d. Berg. Het leek een ruime overwin ning te gaan worden, doch na het eerste doelpunt verzwakte Oos trum weer iets en kwam Lottum al vrij snel op 1-1. De rest van de eerste helft ging het vrij goed tegen elkaar op en bleef de stand tot de rust 1-1. In de tweede helft leek Oostrum de wed strijd te gaan beslissen en kwam Lottum er ook helemaal niet meer aan te pas maar helaas bleven de doelpunten uit en bleef de eindstand 1-1. Volgende week beginnen we thuis tegen Meerlo 2 en ik hoop dat de scheidsrechter ook aanwezig is. Tot dan. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SPARTA_4_-_00STRUM_3(1-1)_4 - 2 Omdat er toch nog tegenstanders zijn die menen dat ze beter zijn dan wij en omdat B.B. bij ons voetbalt en niet bij Sparta, heb ben we 2 punten laten liggen in Sevenum. Met volle moed (en overvolle buik) gingen we afgelopen zondag naar het gevreesde Sevenum. De eerste 24 minuten kwamen we goed door maar in de 25e minuut sloeg het noodlot toe, een tweede bal belandde op het veld waardoor P. Janssen (W.W.) struikelde, hun linkerspits ging vrij op Pieter af en kon slechts gestopt worden met een overtreding. Ondanks de (terechte) hevige protesten, gaf de scheidsrechter een penalty, die ook nog met een schijnbeweging werd genomen.De Spartaan in het zwart wees tot onze verba zing naar de middenstip! Toch wist Oostrum 1 minuut voor rust terug te knokken, 1-1, de in de diepte gestuurde B.S. legde te rug op Herman Jeuken, die furieus uithaalde, met een tik wist Hay Geurdts de bal in de touwen te werken, 1-1. Rust. 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12