ste twee wedstrijden hebben ze gewonnen, 5-2 tegen BIOS en 5-2 tegen DOS. Harry Lenssen en Jo de Beer draaide goed met gemiddelden van resp. 6.05 en 5.94. Huub Reynders won z'n partijmet een ge middelde van 3.57. Een bijzondere vermelding voor Eddy van de Venne die een gemiddelde behaalde van 4.93. Eddy gaat gestaag omhoog. Oefening baart kunst. Genoeg over het eerste. Het tweede staat er ook al niet roos kleurig voor. 15 Matchpunten en verlies tegen de Steeg en BIOS. Wim kleuskens en ondergetekende laten het afweten. Gelukkig scoren Hans van Dijk en papa van Dijk nog een paar punten en zag ook Harry Daniëls kans om te winnen met 2.941 gemiddelde. Wat meer trainen en wie weet gaat het beter. Tenslotte het derde team, De hoop van Oostrum. Ze hebben 23 matchpunten. Hangen in de middenmoot. Het team draait goed. Heeft weer gewonnen van HGZ met 5-4. Theo v/d Venne liet het er bij zitten net als Chris. Gelukkig speelde Sjaak Cornelissen en Jo Cremers een goede par tij en beslisten in het voordeel van SNA. Chris Bots gaat ons trouwens weer verlaten. Moet weer gaan va ren. Wij wensen je een goede reis en geen behouden terugkeer toe, Chris. Tenslotte 6 oktober was het golfen met de invalidenbond Alhoewel de opkomst mager was, was het een leuke avond waarbij Harry Lenssen en Harry Peters en nog iemand van de golfclub als begeleiders optraden. Bedankt voor jullie werk. Ziezo. Veel sukses deze week en tot ziens. Heine F^C^C_Flying_Jumpers Naar aanleiding van het vorige week geplaatste bericht, ont dekte we een passend artikel in een Fietscross Magazine, over het organiseren van een Fietscross wedstrijd. Een koud kunstje Het lijkt op het eerste gezicht allemaal zo eenvoudig, het or ganiseren van een fietscrosswedstrijd. Zo iets doe je gewoon even Die conclusie zou je kunnen trekken als je b.v., 2 jaar geleden de wedstrijden om het Europees kampioenschap in Beek en Donk hebt gezien met meer dan 700 deelnemers. Wedstrijden die per fect werden afgewerkt. Of je bent vorig jaar in februari in de Rijnhal gaan kijken en je hebt daar een kleine 500 rijders onafgebroken aan je voorbij 18

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 18